Informacija dėl COVID-19

Dėl COVID-19 pandemijos Vytauto Didžiojo universitetas, siekdamas apsaugoti visų universiteto bendruomenės narių sveikatą, nuo 2020 m. kovo 12 d.  imasi šių prevencijos priemonių:

  • Dėl studijų proceso organizavimo nuotoliniu būdu

Nuo kovo 13 d. (penktadienio) stabdomi visi auditoriniai užsiėmimai! Paskaitos ir seminarai vykdomi nuotoliniu būdu arba paskiriant savarankiškas užduotis studentams. Visa aktuali informacija skelbiama ir atnaujinama „Moodle“ aplinkoje.

  • Dėl kelionių atšaukimo

Visos patvirtintos, bet dar neįvykusios pavasario semestro metu numatytos komandiruotės ir kiti vizitai į užsienio šalis yra atšaukiami, o tolimesnės komandiruočių paraiškos laikinai nebus tvirtinamos.

  • Dėl išvykusių į užsienio vizitus

Darbuotojams ir studentams, kurie šiuo metu yra išvykę į komandiruotes ar kitus vizitus užsienyje (visos šalyse), 14 dienų nuo grįžimo bus privaloma dirbti ir studijuoti nuotoliniu būdu.

  • Dėl renginių ir susirinkimų

Visi tarptautiniai ir vietiniai renginiai, užsiėmimai (konferencijos, seminarai, ekskursijos, VDU muziejų, parodų lankymas, projektų susitikimai, diskusijos, sporto varžybos, meniniai ir kultūriniai renginiai, Sporto centro veikla ir kt.), skirti ne tik VDU bendruomenei, atšaukiami iki gegužės 15 d. (informacija bus atnaujinama pasikeitus situacijai).

Detalesnę ir nuolatos atnaujinamą informaciją rasite čia.