Fotografijų konkursas moksleiviams #SocLab

Vytauto Didžiojo universiteto Socialinių mokslų fakultetas kviečia 10-12 klasių  moksleivius dalyvauti jau tradiciniu tampančiame teminių fotografijų konkurse #SocLabas! Šių metų konkurso tema: „Įkvepiančios akimirkos: asmenybės, bendruomenės ir visuomenės portretai“

Kiekvienas iš mūsų kasdien susiduriame su įvairiais kylančiais klausimais, nežinomybe, poreikiu priimti sprendimus. Pastarojo meto iššūkiai – pandemija, Europoje ir pasaulyje vykstantys karai, klimato pokyčiai – šių atsakymų paieškai suteikia dar daugiau kompleksiškumo. Tokiais laikotarpiais naudinga atsigręžti į save ir paieškoti, kuo esame stiprūs, iš ko semiamės ryžto ir drąsos daryti pokytį bendruomenėje ir visuomenėje? Juk mes stipresni veikdami išvien! Kviečiame nuotraukose užfiksuoti šias akimirkas.

Klausimai įkvėpimui:  

· Kokios MANO stiprybės padeda įveikti iššūkius?
· Kuo stipri mano BENDRUOMENĖ?
· Kokios yra VISUOMENĖS stiprybės, padedančios jai išlikti ir klestėti?

Kviečiame pateikti 1-3 nuotraukas, kuriose atsispindėtų konkurso tema. Kartu su nuotraukomis prašome atsiųsti išsamų nuotraukų aprašymą: kas ir kodėl jose užfiksuota, kaip tai atitinka temą, kokia yra pagrindinė nuotraukų mintis ar kūrybinė idėja (~250 žodžių). Konkurse gali dalyvauti 10-12 klasių moksleivių grupės nuo 2 iki 4 asmenų su koordinuojančiu mokytoju ar savarankiškai.

Pateiktus darbus tolesniam balsavimui socialiniuose tinkluose atrinks šiam tikslui suburta #SocLab komisija, kuri vertins nuotraukų ir jų aprašymų atitikimą paskelbtai temai, Jūsų komandos idėjos aiškumą ir originalumą, o taip pat nuotraukų aprašymo kokybę. Į kitą etapą keliaus tik įvardintus kriterijus atitikę darbai.

Antrame etape komisijos atrinkti darbai bus viešinami VDU Socialinių mokslų fakulteto socialiniuose tinkluose. Konkursą laimės daugiausiai balsų surinkusi moksleivių grupė.

Dalyvių registracija: https://smf.vdu.lt/moksleiviams

Nuotraukas ir jų aprašymus prašome siųsti el. p. adresu: lina.bartuseviciene@vdu.lt iki 2024 m. gegužės 1 d. Jei turite klausimų, rašykite mums.

Konkurso nugalėtojai bus apdovanoti prizais