Forumas Socialinio darbo dienai paminėti

2017 kovo 24 d. kviečiame dalyvauti diskusijų forume, skirtame Pasaulinei socialinio darbo dienai paminėti „Socialinis darbas ir bendruomenės tvarumas“.

Šiuo metu žiniasklaidoje gausu įvykių, diskusijų, kuriose aptariamos socialinės problemos, ypatingai paliečiančios ir socialinio darbo profesinį lauką. Politikai, valstybės tarnautojai, pareigūnai pateikia savo įsivaizdavimą ir supratimą apie tai, kas yra socialinis darbas ir kaip jis turi būti dirbamas. Tačiau viešoje erdvėje, žiniasklaidoje beveik negirdimas socialinių darbuotojų balsas, jie beveik nedalyvauja šiose diskusijose, o jeigu ir pasisako, tai jų balsus nustelbia kiti, kalbantys už juos ir apie juos.

Tad šio forumo tikslas yra pakviesti politikus, administratorius, socialinius darbuotojus, dėstytojus, tyrėjus bei žurnalistus, diskutuoti, ko reikia, kad socialinio darbo profesionalų balsas būtų išgirstas šiuolaikinėje visuomenėje.

Forumą organizuoja Vytauto Didžiojo universitetas kartu su Vilniaus universitetu, bendradarbiaujant su Lietuvos socialinio darbo mokyklų asociacija.

Forumas vyks Kaune, Vytauto Didžiojo universiteto Socialinių mokslų fakultete Jonavos g. 66-206. Registracija ir daugiau informacijos pridedame dokumente.