Forumas-diskusija „Kas slypi prekybos žmonėmis šešėlyje?“

zmones_tunelyjeŠiandien niekam ne paslaptis, jog prostitucijos industrija klesti Rytų Europoje, neišskiriant nė mūsų krašto. Bandydami suprasti šį reiškinį, mes nemažai jau išsiaiškinome apie tas “netikusias” moteris ir mergaites, kurios, vaikydamosis “lengvų” pinigų, tarsi savanoriškai patenka į socialinio gyvenimo užribį. Bet ar tikrai tai savanoriškai pasirinkta atskirtis ir ką slepia sekso industrijos blizgesys ir vilionės? Kas perka seksą ir išlaiko visą armiją sutenerių ir prekeivių žmonėmis? Šias ir kitas temas nagrinėja Milita Žičkutė-Lindžienė savo monografijoje “Prostitucijos šešėlyje: sekso pirkėjai”, kurią ji pristatys Vytauto Didžiojo universiteto Socialinių mokslų fakulteto Socialinio darbo katedros organizuojamame forume-diskusijoje „Kas slypi prekybos žmonėmis šešėlyje?“

Forumas – diskusija vyks Socialinių mokslų fakultete birželio 15d. 10:00-12:00val. 206 auditorijoje, adresas: Jonavos g. 66, Kaunas.

Prašome registruotis ir patvirtinti savo dalyvavimą iki 6 mėn. 13d. tuos žmones, kuriems yra reikalingi pažymėjimai.

Registracija vyksta el.pašto adresu: l.bartuseviciene@smf.vdu.lt