EST metodologiniai mokymai „R | Patvirtinančioji faktorinė analizė“

EST metodologiniai mokymai

Europos socialinį tyrimą (EST) įgyvendinanti Vytauto Didžiojo universiteto mokslininkų komanda įvairių socialinių mokslų krypčių tyrėjus kviečia pagilinti statistinės analizės žinias ir š. m. rugsėjo 27 d., 15 val. dalyvauti nuotoliniuose mokymuose apie „R“ programinį-statistinį paketą ir patvirtinančiąją faktorinę analizę naudojant „R“.

Mokymuose bus pateikiama bendra informacija apie „R“ programinį-statistinį paketą, jo bazines funkcijas, taikymo galimybes, privalumus ir trūkumus, pristatomas RStudio paketų įdiegimas ir aplinkos naudojimas. Pateikiama iliustracija atliekant patvirtinančiąją faktorinę analizę sudarant struktūrinį lygčių modelį, atliekant analizę ir interpretuojant analizės rezultatus.

Į mokymus kviečiami asmenys, turintys struktūrinio lygčių modeliavimo ir/ar faktorinės analizės pradmenis, savo tyrimuose naudojantys šį/šiuos metodą (-us), tačiau atliekantys analizę kitomis struktūrinio lygčių modeliavimo programomis bei norintys susipažinti su pačiu metodu, jo savo tyrimuose netaikantys, bet turintys regresinės analizės pagrindus.

„R“ paketas ir RStudio programa mokymuose nebus reikalingi, tačiau užsiregistravusiems dalyviams bus siunčiama informacija apie nemokamą šios įrangos instaliavimą.

 

Mokymus ves EST komandos Vytauto Didžiojo universitete tyrėjas dokt. Tadas Vadvilavičius.

 

Mokymai vyks nuotoliniu būdu MS Teams platformoje. Trukmė – 2 val.

Dalyvavimas nemokamas. Renginio dalyviams bus išduodami pažymėjimai.

Būtina išankstinė registracija (prisijungimo nuorodą atsiųsime likus dienai iki mokymų).

Kilus klausimams, kviečiame rašyti el. paštu: est@vdu.lt