EIVT Personalo direktoriaus B. Larssono paskaita-diskusija „Galimybės ir perspektyvos: kaip įsidarbinti EU institucijose“

europe_diplomacy_0Spalio 13 d., ketvirtadienį, VDU mokslo ir studijų centre vyks Europos išorės veiksmų tarnybos (EIVT) Personalo direktoriaus Björno Larssono paskaita-diskusija „Galimybės ir perspektyvos: kaip įsidarbinti EU institucijose“.

Diskusiją ves prof. Algis Krupavičius. Diskusijoje su B. Larssonu taip pat dalyvaus:

  • Ričardas Šlepavičius, LR Užsienio reikalų ministerijos Personalo departamento direktorius
  • Rita Kazragienė, Užsienio reikalų ministerijos ambasadorė ypatingiems pavedimams (įsidarbinimo ES ir tarptautinėse institucijose koordinavimas)
  • Darius Vitkauskas, LR Nuolatinės atstovybės ES Briuselyje ministras patarėjas.

Susitikimo metu dalyviai turės unikalią progą iš pirmų lūpų išgirsti apie ES diplomatinę tarnybą (EIVT), jos perspektyvas ir galimybes dirbti jai, taip pat atlikti praktiką, stažuotis. B. Larssonas galės papasakoti, ką turi gebėti ir žinoti norintys dirbti ES diplomatinėje tarnyboje, kaip ruoštis atrankoms. EIVT Personalo direktorius kaip pareigūnas ir kaip asmuo Lietuvoje lankosi pirmą kartą.

Europos išorės veiksmų tarnyba (EIVT) yra Europos Sąjungos diplomatinė tarnyba. Ji siekia, kad ES užsienio politika būtų nuoseklesnė ir veiksmingesnė ir kad dėl to didėtų Europos įtaka pasaulyje.

B. Larssono biografija
Daugiau apie EIVT

Daugiau apie įsidarbinimą ES
Daugiau apie praktiką EIVT
Daugiau apie praktiką ES