„Edukacijos akademija“

VDU Edukologijos katedra pradeda vykdyti paskaitų ciklą – „Edukacijos akademiją“, skirtą 10-12 klasių mokiniams, besidomintiems socialiniais mokslais. Registracija vyksta internetu.

Švietimo ir ugdymo kryptis – viena tų, kuriai šiandien ypač reikia naujų įžvalgų, tarpdisciplininių tyrimų ir jaunų specialistų. Visus, kuriuos domina naujovės edukologijos mokslų kryptyje, organizatoriai kviečia  į paskaitų ciklą, kurį sudarys devynios paskaitos – po vieną į mėnesį nuo 2015 m. spalio iki 2016 m. gegužės. Paskaitas ir interaktyvius užsiėmimus ves Edukologijos katedros profesoriai, docentai, lektoriai ir doktorantai.

Užsiregistravę ir dalyvavę visuose užsiėmimuose, išlaikę koliokviumą ir galutinį egzaminą asmenys gaus VDU akademinę pažymą, jiems bus įskaitytas Mokymosi teorijos ir strategijos studijų dalykas.

„Edukacijos akademija“ – galimybė jau dabar sužinoti daugiau apie švietimą ir edukologijos moksle sprendžiamas problemas, o kartu sutaupyti studijų laiko, nes antrą kartą šio dalyko studijuoti nebereikės, jei pasirinksite studijas VDU.

Registracija į „Edukacijos akademiją“

2015-2016 m. m. „Edukacijos akademijos“ planas