Doktorantūros studijos: kokie iššūkiai kyla?

7f6a8380Gruodžio 8 d., ketvirtadienį, 18 val. VDU daugiafunkciniame mokslo ir studijų centre (V. Putvinskio g. 23, 106 aud.) vyks VDU doktorantų klubo organizuojama atvira diskusija tema: „Pradedu doktorantūrą: kas dabar? Baigiu doktorantūrą: kas toliau?“.

Kokių lūkesčių turi būsimas doktorantas? O ko laukiama iš paties būsimo doktoranto? Kaip atpažinti žmogų, pasirengusį doktorantūros studijoms ir moksliniam darbui?

Ar daug kūrybiškumo mokslininko gyvenime? O laisvės? O laiko? Mokslinis darbas ir kiti darbai, mokslinis darbas ir šeima, mokslinis darbas ir atostogos, mokslinis darbas ir laisvalaikis – ar tai suderinama? Ar derinimo klausimas nuolatinis?

Jeigu ne mokslininkas, tuomet kas? Kokios jauno mokslo daktaro karjeros galimybės Lietuvoje? O tarptautinėje erdvėje? Kur ir kaip save pozicionuoti?

Doktorantai keičiasi, o klausimai išlieka tie patys. Doktorantai tampa mokslo daktarais, o klausimų nemažėja.

Diskusijos metu atsakymų į klausimus doktorantams, mokslininkams padės ieškoti VDU docentė socialinių mokslų daktarė Milda Ališauskienė. Sociologė yra prestižinės „Fulbright“ stipendijos laimėtoja, aktyviai vykdo mokslinę veiklą ir turi aiškią poziciją apie mokslo padėtį bei perspektyvas Lietuvoje.

Kviečia doktorantai, laukiami visi – nuo doktorantūrą pradėjusiųjų iki mokslo daktarų. Diskusija siekiama, kad atsakymai į rūpimus klausimus laiku pasiektų pirmų metų doktorantus, kad su jais savo patirtimi, problemų sprendimais galėtų pasidalyti vyresnieji kolegos ir tie, kuriems doktorantūros procesas jau baigtas.

Registracija į renginį

Daugiau informacijos el. paštu

plakatas