Diskusija apie tai, kaip vairuotojai suvokia nuobaudas už KET pažeidimus

Diskusija apie tai, kaip vairuotojai suvokia nuobaudas už KET pažeidimus

VDU psichologijos mokslininkų grupė 2021-2022 m. atliko mokslinį tyrimą apie kelių eismo taisykles pažeidusių ir nepažeidusių vairuotojų požiūrį į nuobaudas. Tyrėjų grupė nori pasidalinti pagrindiniais šio tyrimo rezultatais bei jų pagrindu suformuluotomis rekomendacijomis eismo saugumo didinimui.

Kviečiame šiuos mokslinius rezultatus aptarti mokslinėje-praktinėje diskusijoje 2023 m. sausio 5 d. (ketvirtadienį), nuo 10 val. nuotoliniu būdu, “MS Teams” platformoje.

Susidomėjusius kviečiame registruotis į diskusiją čia: https://forms.gle/r3e1MhxcNxXJvDEr5 ir mes jums apie diskusiją dar kartą priminsime sausio pradžioje.

Norintiems dalyvauti be išankstinės registracijos, galėsite prisijungti sausio 5 d. 10 val. paspaudę šią nuorodą: http://bit.ly/3Wk142D

Kviečiame pasidalinti šia informacija ir nuoroda į mokslinę diskusiją su visais kolegomis ar partneriais, kuriems renginys būtų aktualus ir įdomus. Linkime jums jaukių ir šiltų švenčių bei laukiame jūsų sausio 5 d. 10 val. pasidalinti jūsų įžvalgomis bei požiūriu.