„Diena su VDU“

Socialinis darbas mokykloje labai svarbi socialinio darbo sritis. Praėjusią savaitę BA 2 k. ir MA 1 k. studentai turėjo galimybę praktiškai prisidėti prie socialinio darbo mokykloje VDU Atžalyno“ progimnazijoje pravesdami jau tradicija tapusią „Diena su VDU“.

Smagu buvo stebėti, kaip entuziastingai studentai vedė praktines užduotis stiprinančias moksleivių tarpusavio santykius, įtraukiančiai diskutavo apie prevencines priemones prieš rūkymą (garinimą). Gera buvo matyti kaip nuo pirmokų iki aštuntokų moksleiviai noriai įsitraukia į studentų siūlomas netradicines veiklas, drąsiai diskutuoja ir kelia aktualius klausimus.

Labai džiaugiamės, kad progimnazijos administracija pasibaigus renginiui pakvietė gilesnei refleksijai prie arbatos puodelio. Diskusijos metu išgirdome ne tik nuoširdžius padėkos žodžius už VDU bendrystę, bet iš progimnazijos vadovų jautėsi rimtas susidomėjimas studentų išsakomomis įžvalgomis ir rekomendacijomis kaip dirbti su moksleiviais siekiant kokybiškesnių tarpusavio santykių ir geresnės psichinės sveikatos.

Dėkojame VDU Atžalyno“ progimnazijos komandai ir Socialinio darbo programos absolventei progimnazijos socialinei pedagogei Žanetai Šerkšnienei už bendruomenišką, aukšto lygio prevencinio renginio organizavimą.