Dekanės Mokslo metų pradžios sveikinimas

2023 Rugsėjo 1

Mieli Socialinių mokslų fakulteto bendruomenės nariai,

Vasara ir vėl praskriejo pernelyg greitai. Vis dėlto, tikiuosi, jog ji spėjo padovanoti jaukių atokvėpio akimirkų ir voratinkliais pasipuošusį rudenį galime pasitikti su naujų jėgų antplūdžiu.

Kolegos, sveiki sugrįžę į dėstymo, tyrimų, administracines veiklas. Studentai, sveiki sugrįžę į studijas. Pirmakursiai, sveiki atvykę į Vytauto Didžiojo universitetą ir prisijungę prie Socialinių mokslų fakulteto bendruomenės.

Tad trumpai apie mus – VDU, SMF – daugiau nei 1000 studentų, dėstytojų, mokslo ir administracijos darbuotojų vienijančią bendruomenę, kuo mes išsiskiriame ir didžiuojamės:

  1. Aukšta studijų kokybe pasižymintis fakultetas – nepriklausomi užsienio ekspertai Psichologijos, Sociologijos, Antropologijos ir Socialinio darbo krypties programas (bakalauro ir magistro) įvertino aukščiausiais balais ir akreditavo maksimaliam laikotarpiui; fakultetas džiaugiasi ir aukštais dėstymo kokybės apklausų rezultatais;
  2. Moksline veikla ir projektų gausa besididžiuojantis fakultetas – fakulteto dėstytojai ir mokslo darbuotojai aktyviai rengia paraiškas ir įgyvendina taikomuosius bei mokslo projektus tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu lygmenimis; jie yra pripažinti savo srities ekspertai, besidalinantys žiniomis su tarptautine mokslo ir profesine bendruomene, viešojo valdymo ir kitomis institucijomis bei visuomene;
  3. Bendruomeniškumą puoselėjantis fakultetas – čia formalių veiklų ir neformalių renginių metu mes skatiname bendrauti, bendradarbiauti ir spręsti iškilusius klausimus drauge. Kartu dirbti, džiaugtis poilsio akimirkomis ir augti.

Kurkime ir puoselėkime mokymo(si) erdvę, kuri suteiktų laisvę mintims, polėkį jausmams ir veržlumą veiksmams.

Pozityvių ir prasmingų naujųjų 2023/2024-ųjų mokslo metų!

Jūsų dekanė Aurelija Stelmokienė,

Kaunas, 2023