VDU Socialinės antropologijos centras kviečia į seminarą, kuriame pranešimą skaitys VDU Sociologijos katedros doktorantė Juozapa Živilė Mieliauskaitė. Pranešimo tema: „Čia – šiltnamis, gyvenimas prasideda, kai išeini“: galios santykiai ir kontrolė priklausomų asmenų reabilitacijoje.

Pranešimo santrauka: priklausomybė ir jos pasekmės apipintos įvairiais mitais: tinginystės, valios neturėjimo ir kiti paaiškinimai tariamai leidžia nuo šios tikrovės atsiriboti. Kita vertus, priklausomybė yra mūsų visų kasdienybėje: susiduriame su artimų ir nepažįstamų žmonių priklausomybės pasekmėmis, diskutuojame apie priklausomybę sukeliančių medžiagų prieinamumą,  girdime priklausomybės įveikimo istorijas. Seminare, remiantis reabilitacijos institucijoje atlikto antropologinio tyrimo duomenimis, bus aptariami galios santykiais pagrįsti būdai, kuriais siekiama priklausomų asmenų sveikimo.

Seminaro data: kovo 15 d.

Laikas: 17:00 val.

Prisijungimo nuorodą bus atsiųsta likus porai valandų iki renginio pradžios.

Registracija bus aktyvi iki kovo 15d. 14.00 val.

Registracija: https://forms.gle/9QVV9PMz5spteppX9