Balsuokite: SMF Metų žmogaus 2019 rinkimai

Tęsiant tradiciją šiemet per VDU SMF Kalėdų eglutės įžiebimo šventę gruodžio 12 d. 12 val. vėl paskelbsime SMF Metų žmones – vieną darbuotoją (dėstytoją, tyrėją ar administratorių) ir vieną studentą. Katedros iškėlė kandidatus – po vieną darbuotoją (dėstytoją/tyrėją ar administratorių) ir vieną studentą:

Psichologijos katedros dėstytoja Dr. Loreta Zajančkauskaitė- Staskevičienė už didelio populiarumo sulaukiančios mokslinės-praktinės konferencijos „Mokiniams apie mokinius“ organizavimą. Šiemet vyks jau 10-sis renginys.

Sveikatos psichologijos magistrantė Jovita Janavičiūtė – už aktyvų dalyvavimą mokslinėje veikloje.

Socialinio darbo katedros vedėja Doc.Dr. Rasa Naujanienė – už buvimą tarptautinio lygmens ekspertu, laimėtus mokslinius projektus, už vaiko ir šeimos tyrimų plėtojimą Lietuvoje, už vieną iš pagrindinių vaidmenų organizuojant tarptautines mokslines konferencijas,  už neformalaus suaugusiųjų švietimo programų inicijavimą, už aktyvią veiklą didinant socialinio darbo profesijos ir VDU socialinio darbo mokyklos prestižą ir už socialinio darbo profesijos atstovavimą ne tik universitete bet ir nacionaliniu lygmeniu.

3 kurso Socialinio darbo bakalauro studijų programos studentas Jonas Ratkevičius už aktyvų dalyvavimą projektuose, pilietiškumą, sąmoningumą, iniciatyvumą, už norą būti išgirstam, rodant pavyzdį, kad pasaulį galima keisti pradedant nuo savęs, skatinant kitų įsitraukimą.

Sociologijos katedros vedėja Prof. dr. Milda Ališauskienė – už socialinį aktyvumą viešajame diskurse.

Taikomosios antropologijos studentų asociacija „Anthropos“ – už antropologijos viešinimą visuomenėje ir socialinę entreprenerystę.

Iki gruodžio 10 d. imtinai fakulteto bendruomenė balsuoja už patinkančius kandidatus spausdami “Patinka” fakulteto Facebook paskyroje.
2019-12-11 d. speciali komisija išrenka SMF Metų žmogų 2019 – 1 darbuotoją ir 1 studentą. SMF Metų žmogus renkamas 50% balsavimu Facebook paskyroje ir 50% specialiai sudarytos komisijos balsavimu. Komisija sudaryta iš visų katedrų, dekanato ir studentų atstovų.
2019-12-12 per Kalėdų eglutės įžiebimą skelbiamas SMF Metų žmogus 2019 (vienas darbuotojas ir vienas studentas).