Bakalauro IV k. studentai, magistrantai ir doktorantai kviečiami teikti paraiškas profesinei praktikai JAV

Kviečiame paskutinio kurso bakalauro programos studentus, magistrantus ir doktorantus teikti paraiškas į Profesinės praktikos JAV programai.

Profesinės praktikos programa suteiks puikias galimybes atlikti profesinius interesus atitinkančias praktikas įvairiose JAV įmonėse, kompanijose ar organizacijose. Programos dalyviams suteikiamos apie 30,000 JAV dolerių per metus stipendijos, kurios skirtos padengti apgyvendinimo, draudimo, maisto bei transporto išlaidas praktikos metu.

Šia unikalia galimybe jau pasinaudojo daugiau nei 150 studentų ir absolventų iš įvairiausių Lietuvos aukštųjų mokyklų. Ši programa tai puiki galimybė įgyti profesinės patirties, išplėsti pažinčių ratą, susipažinti su JAV kultūra ir gyvenimo būdu.

Paraiškos priimamos iki š.m. balandžio 1 d.

Daugiau informacijos apie programą ir paraiškų formas rasite: