Akimirkos iš SMF Kalėdų eglutės įžiebimo šventės

Gruodžio 13 d. popietę SMF bendruomenė susirinko į tradicinę Kalėdų eglutės įžiebimo šventę. Susirinkusius sveikino ir svarbiausius Socialinių mokslų fakulteto įvykius bei bendruomenės narių pasiekimus šiais metais apžvelgė fakulteto dekanė Aurelija Stelmokienė.

Tęsiant tradiciją, Socialinių mokslų fakultetas išrinko ir Kalėdų eglutės įžiebimo šventės metu pasveikino SMF Metų žmones.

  • SMF „Metų darbuotojas/-a“ kategorijoje išrinkta Julija Eidukevičiūtė, Socialinio darbo katedros lektorė, bakalauro programos komiteto vadovė, – už sėkmingą bakalauro studijų programos ,,Socialinis darbas ir psichosocialinis konsultavimas“ komiteto darbo organizavimą ir bendradarbiavimą su studentais.
  • SMF „Metų studentas/-ė“ kategorijoje išrinkta Vaida Ogulevičiūtė, Socialinio darbo magistro programos studentė, – už lyderystę socialinio darbo studentų klube ,,Vesta“, profesionalų darbą su jaunimu bei akademinį pažangumą.

Muzikiniais garsais šventės dalyvius džiugino SMF studentai Tadas Petrulis ir Rasa Petronienė. O šventės pabaigoje visi renginio dalyviai buvo kviečiami sudalyvauti Kalėdiniame dekanės protmušyje!

Renginio akimirkos: