Absolventų diena | VDU ’20

Vytauto Didžiojo universitetas tęsia tradicijas ir lapkričio 13 d., penktadienį, kviečia absolventus prisiminti savo Alma Mater. Šiais metais VDU Absolventų dieną minėsime kiek neįprastai – vietoje susitikimų fakultetuose, siūlome su senai matytais kurso draugais, dėstytojais ar kolegomis iš universiteto susiburti jaukioje savo namų aplinkoje ar pasitelkiant išmaniąsias nuotolinio bendravimo platformas 🤳

Esant ne itin palankiai epidemiologinei situacijai šalyje, Absolventų dieną kviečiame paminėti prisimenant VDU vykdytą iniciatyvą „Kartu per atstumą“, kurios metu akcentavome fizinio, bet ne socialinio atstumo laikymąsi. Todėl šiemet dalinsimės aktualiomis, įdomiomis ir pasiilgtomis dėstytojų vaizdo paskaitomis, kurias galėsite peržiūrėti ir kartu su universiteto laikų bičiuliais leistis į pokalbius bei diskusijas. Vakarą kviesime vainikuoti šventine vakariene savo namuose ar mieste, nedidelėje, artimiausių studijų draugų, dėstytojų ar bendraminčių, kompanijoje (neturintiems galimybės susitikti gyvai – pasitelkti išmaniąsias nuotolinio bendravimo platformas) – pasidžiaugti vienas kito draugija ar pasidalinti istorijomis, susijusiomis su savo Alma Mater.

Fiksuodami akimirkas ir linkėjimus iš šventinio vakaro, nepamirškite jais pasidalinti ir socialiniuose tinkluose, pridedant grotažymę #vduni!

Daugiau informacijos – jau netrukus! 💛

Iki pasimatymo VDU Absolventų dienoje!