VDU Tėvų akademijos užsiėmimas

Sausio 30 d.  18 val. kviečiame į VDU Tėvų akademijos užsiėmimą „Menas būti: kaip išlaikyti balansą tarp darbo ir šeimos?”, lektorė Lina Bartusevičienė. Maloniai prašome pasidalinti su savo bendruomene.

Susitikimą ves VDU Socialinio darbo katedros lektorė Lina Bartusevičienė.  Lina yra supervizorė, pastaruoju metu intensyviai dirba profesinių santykių konsultavimo srityje, įvairiose organizacijose veda komandos ir grupės supervizijas darbuotojams. Individualiai konsultuoja įvairaus lygmens vadovus. Ji yra Lietuvos profesinių santykių konsultantų asociacijos narė.

Dažnos temos, kurios iškyla ir yra aptariamos konsultacijų metu yra kaip dirbti efektyviai, neperdegant darbe; kaip išlaikyti „sveikas“ ribas tarp darbo ir asmeninio gyvenimo; kaip neprarasti motyvacijos dirbti, palaikyti vienas kitą ir kt. Šio susitikimo metu bus stengiamasi išsiaiškinti, kokios priežastys labiausiai įtakoja atsiradusį disbalansą tarp darbo ir šeimos, kas vyksta kai mums sunku išlaikyti asmeninio ir profesinio gyvenimo ribas. Stengsimės atpažinti, kas galėtų padėti darbe išlaikyti aukštą darbingumo lygį, o namuose sugebėti būti su šeimos nariais ir kitais artimaisiais bei tuo džiaugtis.

Seminaras yra nemokamas, registruotis nereikia, tiesiog žymėkitės, kad einate ir dalinkitės su draugais. Seminaras vyks VDU Socialinių mokslų fakultete, Jonavos g. 66-323, Kaune.

Nuoroda į Facebook renginį: https://www.facebook.com/events/387424865436777/

Kiti numatomi VDU Tėvų akademijos užsiėmimai:
Vasario 27 – Jorūnė Vyšniauskytė-Rimkienė “Kaip tėvams elgtis skaitmeninių technologijų akivaizdoje?”
Kovo 26 – Liuda Šinkariova „Paauglių psichologinės raidos ypatumai“
Balandžio 23 – Aidas Perminas „Paprasti streso valdymo būdai“
Gegužės 21 – Psichologijos katedros docentė Viktorija Čepukienė „Smurtas šeimoje. Ką žinome?“