Tarptautinė mokslinė konferencija „Socialinis darbas su šeima: saugios visuomenės link“

Socialinio darbo mokslininkai, praktikai, studentai, politikai ir bendruomenių nariai yra kviečiami į tarptautinę mokslinę konferenciją „Socialinis darbas su šeima: saugios visuomenės link“, kuri vyks spalio 3-4 dienomis Vytauto Didžiojo universitete, Kaune.

Šios konferencijos tikslas – atskleisti šeimos gyvenimo realijas XXI a., išryškinant socialinio darbo profesijos galimybes, kuriant saugesnę visuomenę.

Vytauto Didžiojo universiteto Socialinių mokslų fakulteto Socialinio darbo katedra organizuoja tarptautinę konferenciją, skirtą analizuoti socialinio darbo su šeima problemas ir pasiekimus bei siekia suburti socialinio darbo tyrėjus, praktikus, politikus, studentus ir bendruomenių narius – visus, kas dirba ir domisi socialiniu darbu su šeima įvairiose Lietuvos ir užsienio švietimo, mokslo, tyrimų bei socialinių paslaugų institucijose, pasidalinti mokslinių tyrimų rezultatais, idėjomis ir praktikos įžvalgomis.

Kviečiame teikti pranešimų santraukas išvardintomis ir susijusiomis temomis:

• Vaiko teisių užtikrinimas ir vaiko gerovė.
  • Socialinio darbo su šeima metodai.
  • Inovatyvios socialinio darbo paslaugos šeimai.
  • Psichosocialinė parama šeimai.
  • Santykiai tarp kartų šeimoje.
  • Psichikos sveikata ir socialinis darbas.
  • Socialines rizikas išgyvenančios šeimos.
  • Šeima ir negalia.
  • Socialinio darbuotojo identitetas ir vaidmenys pagalbos šeimai procese.

Konferencijos pranešimų temų sąrašas nėra baigtinis – maloniai prašome siūlyti pranešimus kitomis socialinio darbo su šeima susijusiomis Jums aktualiomis temomis.

Svarbios datos

• Pranešimų santraukų pateikimas iki 2019 m. birželio mėn. 30 d. e-adresu: julija.eidukeviciute@vdu.lt
  • Registracija į konferenciją iki 2019 m. rugsėjo mėn. 15 d. (registracija prasidės birželio mėn. 20 d.)

Pranešimų pagrindu parengti ir reikalavimus atitinkantys straipsniai bus publikuojami žurnale „Socialinis darbas. Patirtis ir metodai.“

Konferencijos kalbos: lietuvių ir anglų.

Konferencijos dalyvio mokestis (dalyvauti konferencijoje galima ir vieną dieną)

Iki liepos 15 d. Iki rugsėjo 15 d.
1 dienos kaina – 50 eur2 dienų kaina  – 100 eur 1 dienos kaina  – 80 eur2 dienų kainų – 160 eur

Konferencijos partneriai: Lietuvos socialinio darbo mokyklų asociacija ir Nacionalinė socialinio darbo su grupėmis asociacija.