Sveikatos psichologija Lietuvoje: kur atėjome ir kur einame

206 auditorija (Jonavos g. 66)

Sveikatos psichologijos programa Vytauto Didžiojo universitete šiemet mini 20-ies metų sukaktį. Šia proga, mokslininkus, praktikus bei visus esamus ir buvusius studentus kviečiame susitikti konferencijoje „SVEIKATOS PSICHOLOGIJA LIETUVOJE: KUR ATĖJOME IR KUR EINAME? Sveikatos psichologijos VDU 20-čiui paminėti“, kuri vyks kovo 26d. Kaune (Jonavos g. 66, 206 a.). Konferencijos metu bus aptartos sveikatos psichologijos mokslo bei praktikos ištakos ir perspektyvos Lietuvoje. Taip pat bus pristatyti lėtinių rizikos veiksnių, pirminės prevencijos ir sveikatos stiprinimo tyrimai. Dalyvavimas konferencijoje – puiki galimybė išgirsti, apmąstyti ir padiskutuoti apie sveikatos psichologijos raidą bei pokyčius Lietuvoje. Prisijunkite prie šios diskusijos ir Jūs!

Programa