Seminare aptars demografinių pokyčių stebėseną Lietuvoje ir užsienyje

viešbučio „Novotel“ konferencijų salėje (Gedimino pr. 16, Vilnius)

Rugsėjo 17 d., antradienį, 10–17.30 val., viešbučio „Novotel“ konferencijų salėje (Gedimino pr. 16, Vilnius) vyks VDU Demografinių tyrimų centro organizuojamas tarptautinis seminaras „Šiuolaikinių demografinių pokyčių stebėsena Lietuvoje ir kaimyninėse šalyse: iššūkiai ir veiksniai“.

Seminaro tikslas – aptarti aktualiausius Lietuvai ir kaimyninėms šalims demografinius pokyčius bei jų veiksnius.

Tarptautiniame seminare, kuris rengiamas Lietuvos mokslo tarybos remiamo projekto ,,Lietuvos demografinis nuosmukis ir nelygybės: modeliai ir mechanizmai kartų kaitos kontekste“ rėmuose, pranešimus skaitys mokslininkai-demografai ir viešosios politikos ekspertai iš Vidurio ir Rytų Europos regiono (Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Baltarusijos, Rusijos Federacijos ir Baltarusijos) bei Vokietijos Makso Planko demografinių tyrimų instituto.

Seminaras vyks anglų kalba.

Prieš prasidedant seminarui, 9.00-9.45 val., vyks projekto rezultatų pristatymas Lietuvos viešosios politikos atstovams (lietuvių k.). Kviečiame registruotis dalyvavimui renginyje iki rugsėjo 16 d. Registruojantis prašome nurodyti:

1. dalyvausiu projekto rezultatų pristatyme (lietuvių k.) ir tarptautiniame seminare.
  2. dalyvausiu tik projekto rezultatų pristatyme (lietuvių k.).
  3. dalyvausiu tik tarptautiniame seminare.

El. paštas registracijai ir kontaktams: jasilionis@demogr.mpg.de. Tel.: +370 694 49405.

Tarptautinio seminaro organizacinis komitetas:

• Prof. dr. Domantas Jasilionis (VDU Demografinių tyrimų centras / Makso Planko demografinių tyrimų institutas, Vokietija)
  • Prof. habil. dr. Vladislava Stankūnienė (VDU Demografinių tyrimų centras)
  • Dr. Daumantas Stumbrys (VDU Demografinių tyrimų centras)

Renginio programa

Renginio plakatas