“Kaip tėvams elgtis skaitmeninių technologijų akivaizdoje?”

323 auditorija (Jonavos g. 66)

Vasario 27 d., ketvirtadienį,  18 val. kviečiame į VDU Tėvų akademijos užsiėmimą “Kaip tėvams elgtis skaitmeninių technologijų akivaizdoje?”, lektorė docentė Jorūnė Vyšniauskytė-Rimkienė. Maloniai prašome pasidalinti su savo bendruomene.

Susitikimą ves VDU Socialinio darbo katedros docentė, Všį Paramos šeimai centro „Darnūs namai“ steigėja bei direktorė dr. Jorūnė Vyšniauskytė-Rimkienė. Jorūnė yra ilgametė pozityvios tėvystės grupių vadovė, dirba klinikinį socialinį darbą su šeimomis, konsultuoja tėvus vaikų ir paauglių auklėjimo klausimais. Šiuo metu ypač domisi skaitmeninės tėvystės tema, ją tyria ir kartu su savo „Darnių namų“ komanda vykdo mokymus tėvams ir vaikams.

Skaitmeninės technologijos suteikia labai daug galimybių mūsų gyvenime, bet ir kelia iššūkių, ypač vaikams. Tėvų tikslas – mažinti šias rizikas ir didinti galimybes saugiai naudotis technologijų suteikiamomis privilegijomis. Susitikimo metu ir kalbėsimės kaip mažinti skaitmeninių technologijų rizikas. Aptarsime  kaip elgtis skaitmeninių technologinių akivaizdoje – kiek laiko ir kokio turinio informacija būtų nekenksminga jūsų vaiko raidai; diskutuosime kaip ryšys šeimoje ir vaiko laisvalaikis susijęs su polinkiu į priklausomybę nuo skaitmeninių technologijų.

Seminaras yra nemokamas, vyks VDU Socialinių mokslų fakultete, Jonavos g. 66-323, Kaune.

Tėvų akademija

Nuoroda į Facebook renginį: https://www.facebook.com/events/859009387842631/

Kiti šio pusmečio VDU Tėvų akademijos užsiėmimai:
Kovo 26 – Liuda Šinkariova „Paauglių psichologinės raidos ypatumai“
Balandžio 23 – Aidas Perminas „Paprasti streso valdymo būdai“
Gegužės 21 – Psichologijos katedros docentė Viktorija Čepukienė „Smurtas šeimoje. Ką žinome?“