VDU sociologai: Nėra nieko įdomiau, kaip bandyti suvokti, kodėl kažkas daroma būtent taip, o ne kitaip

„Jeigu tik galėčiau, studijas kartočiau, man čia patiko viskas: pradedant kurso draugais, dėstytojais ir baigiant visu personalu. Labiausiai džiugino galimybė laisvai rinktis paskaitas, darbų temas, praktikas, bakalauro darbą. Čia suteikiama laisvė bei pasitikėjimas studentu – puiki patirtis kiekvienam jaunam žmogui“, – pasakoja Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Socialinių mokslų fakulteto „Sociologijos ir antropologijos“ studijų programos ketvirtakursis Lukas Jacunskas. Jam antrina bendrakursė Deimantė Belevičiūtė, pridurdama, jog žvelgiant atgal, keisti nenorėtų nieko, nes viskas suteikė naudingos patirties. Paskutines dienas universitete skaičiuojantys būsimi VDU absolventai dalinasi savo patirtimis bei įžvalgomis apie universitetą ir „Sociologijos ir antropologijos“ studijų programos privalumais.

Plačiau…