VDU kviečia dalyvauti Socialinio verslumo dienoje

Socialinio verslumo dienos minėjimo renginiai vyksta kasmet visame pasaulyje 3-iąjį lapkričio ketvirtadienį. Lietuvoje Socialinio verslumo diena šiemet bus minima antrą kartą – lapkričio 19 d. Projekto partneriai šiais metais renginį tikslingai skiria Lietuvos jaunimui (14-29 m.) – besimokantiems, studijuojantiems, planuojantiems studijuoti, svarstantiems apie profesinio ir visuomeninio gyvenimo pasirinkimus.

Jaunimas – tai esami ir būsimi vietos bendruomenės ir globalios visuomenės lyderiai. Jie ir jos aktyviai kvestionuoja ir kelia klausimus, susijusius su socialine atsakomybe, tvariu vartojimu ir darnia sąveika su socialine ir fizine aplinka. Jaunoji karta kalba ir veikia rodydama savo interesą ir norą kurti inovatyvias įmones ir organizacijas, kurios skiriasi savo tikslais bei struktūra nuo tradicinio verslo principų.

Renginio pranešėjai, atstovaujantys skirtingas Lietuvos ir užsienio organizacijas bei sektorius, pasidalins informacija apie veiklų įvairovę socialinio verslumo lauke – mokantis mokykloje, studijuojant universitete ar kolegijoje, savanoriaujant ar atliekant praktiką NVO, įkuriant socialinį verslą regione ar mieste, bendradarbiaujant su vietos ar tarptautiniais partneriais.

Renginys skirtas jaunimui (14-29 m.) bei su jaunimu dirbančioms švietimo, mokslo ir studijų organizacijoms, įstaigoms, NVO, vietos ir centrinės valdžios atstovams, visiems besidomintiems socialinio verslo ir jaunimo verslumo tematika.

Renginys vyks lapkričio 19 d. 9.00 – 17.00 val. virtualioje aplinkoje.

Renginio programa.

BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA.

Prisijungimo prie renginio nuoroda bus išsiųsta iš anksto užsiregistravusiems asmenims.

Informaciją apie renginį galite sekti oficialiame Facebook puslapyje.