Studijų programų komitetai

Socialinių mokslų fakulteto vykdomų bakalauro studijų programų komitetai:

Psichologijos studijų programos komitetas, patvirtintas 2019 09 30, dekano potvarkiu Nr. 012

  1. doc. dr. Viktorija Čepukienė (komiteto vadovė)
  2. prof. dr. Auksė Endriulaitienė
  3. prof. dr. Kristina Žardeckaitė-Matulaitienė
  4. doc. dr. Rytis Pakrosnis
  5. dr. Rasa Markšaitytė
  6. Aušra Griciūtė (socialinė partnerė)
  7. Rūta Butkutė (socialinė partnerė)
  8. Teresė Janulevičienė (socialinė partnerė)
  9. Miglė Puikytė (studentų atstovė)
  10. Indrė Muraškaitė (studentų atstovė)
  11. Monika Višnevska (studentų atstovė)
  12. Oskaras Brežinskas (studentų atstovas)
  13. Tadas Vadvilavičius (absolventų atstovas)

Socialinio darbo studijų programos komitetas, patvirtintas 2019 10 30 dekano potvarkiu Nr. 024

  1. doc. dr. Violeta Ivanauskienė (komiteto vadovė)
  2. dr. Julija Eidukevičiūtė
  3. Lina Bartusevičienė
  4. Ilona Klimantavičienė (socialinė partnerė)
  5. Kęstutis Vaišnora (socialinis partner is)
  6. Jolanda Marčiukonytė (studentų atstovė)
  7. Gustė Arbatavičiūtė (studentų atstovė)
  8. Agnė Bridaitytė (studentų atstovė)
  9. Karolina Osinskaitė (studentų atstovė)
  10. Asta Augulienė (absolventų atstovė)

Socialinės politikos studijų programos komitetas, 2019 10 22 patvirtintas dekano potvarkiu Nr.023

  1. doc. dr. Jūratė Imbrasaitė (komiteto vadovė)
  2. prof. dr. Vylius Leonavičius
  3. prof. dr. Algis Krupavičius
  4. prof. dr. Milda Ališauskienė
  5. dr. Giedrė Baltrušaitytė
  6. dr. Apolonijus Žilys
  7. dr. Natalija Atas
  8. Inga Unguraitytė (socialinė partnerė, absolventų atstovė)
  9. Vytautas Kirka (socialinė partnerė, absolventų atstovė)
  10. Vaida Auglytė (socialinė partnerė, absolventų atstovė)
  11. Karolis Vaitkevičius (absolventų atstovas)

Sociologijos ir antropologijos studijų programos komitetas, patvirtintas 2019 10 22, dekano potvarkiu Nr.019

  1. dr. Rasa Indriliūnaitė (komiteto vadovė)
  2. prof. dr. Vylius Leonavičius
  3. prof. dr. Artūras Tereškinas
  4. prof. dr.Milda Ališauskienė
  5. doc. dr. Jolanta Kuznecovienė
  6. doc. dr. Kristina Šliavaitė
  7. dr. Giedrė Baltrušaitytė
  8. Daiva Baranauskė (socialinė partnerė)
  9. Benas Baranovskis (studentų atstovas)
  10. Iveta Klimavičiūtė (absolventų atstovas)

Visuomenės, kultūros ir komunikacijos studijų programos komitetas, patvirtintas 2019 10 22 dekano potvarkiu Nr. 020

  1. dr. Apolonijus Žilys (komiteto vadovas)
  2. prof. dr. Artūras Tereškinas
  3. prof. dr. Milda Ališauskienė
  4. Audronė Nugaraitė
  5. prof. dr. Kristina Juraitė
  6. doc. dr. Kristina Šliavaitė
  7. dr. Kristina Jonutytė
  8. Donatas Puslys (socialinis partneris)
  9. Lital Emma Lev (studentų atstovė)

Socialinių mokslų fakulteto vykdomų magistrantūros studijų programų komitetai:

Organizacinės psichologijos  studijų programos komitetas, patvirtintas 2019 09 30, dekano potvarkiu Nr. 013

  1. prof. dr. Auksė Endriulaitienė (komiteto vadovė)
  2. doc. dr. Loreta Gustainienė
  3. prof. dr. Loreta Bukšnytė-Marmienė
  4. doc. dr. Aurelija Stelmokienė (absolventų atstovė)
  5. dr. Kristina Kovalčikienė (absolventų atstovė)
  6. Rosita Lekavičienė (socialinė partnerė)
  7. Jurgita Lemešiūtė (socialinė partnerė)
  8. Vilija Slavickienė (socialinė partnerė)
  9. Lina Išganaitienė (socialinė partnerė)
  10. Justina Gaubė (socialinė partnerė)
  11. Rūta Jocytė (socialinė partnerė)
  12. Radvilė Ruzaitė (studentų atstovė)
  13. Kamilė Gramauskaitė (studentų atstovė)
  14. Modesta Morkevičiūtė (absolventų atstovė)

Mokyklinės psichologijos studijų programos komitetas, patvirtintas 2019 10 08, dekano potvarkiu Nr. 016

  1. dr. Jurga Misiūnienė (komiteto vadovė)
  2. prof. dr. Kristina Žardeckaitė-Matulaitienė
  3. doc. dr. Visvaldas Legkauskas
  4. doc. dr. Viktorija Čepukienė
  5. doc. dr. Laura Šeibokaitė
  6. dr. Rasa Markšaitytė
  7. Justina Naujokaitienė (socialinė partnerė)
  8. Lydija Merfeldienė (socialinė partnerė)
  9. Ugnė Pundzaitė (studentų atstovė)
  10. Greta Kačinskaitė (studentų atstovė)
  11. Ugnė Paluckaitė (absolventų atstovė)

Socialinės antropologijos studijų programos komitetas, patvirtintas 2019 10 22, dekano potvarkiu Nr. 022

  1. prof. dr. Vytis Čubrinskas (komiteto vadovas)
  2. prof. dr. Ullrich Kockel
  3. prof. dr. Jonathan Hill
  4. prof. dr. Milda Ališauskienė
  5. asoc. prof. dr. Neringa Klumbytė
  6. doc. dr. Jolanta Kuznecovienė
  7. doc. dr. Kristina Šliavaitė
  8. dr. Darius Daukšas
  9. dr. Daiva Bartušienė
  10. Indra Lukošienė (socialinė partnerė)
  11. Agnieška Avin (studentų atstovė)
  12. Solveiga Skaisgirytė (studentų atstovė)
  13. dr. Ieva Kripienė (absolventų atstovė)
  14. Mykolė Lukošienė (absolventų atstovė)

Socialinio darbo studijų programos komitetas, patvirtintas 2019 10 30, dekano potvarkiu Nr. 025

  1. prof. dr. Jonas Ruškus (komiteto vadovas)
  2. doc. dr. Rasa Naujanienė
  3. doc. dr. Jorūnė Vyšniauskytė Rimkienė
  4. Diana Šatienė (socialinė partnerė)
  5. Dovilė Šatinskienė (socialinė partnerė)
  6. Smičiūtė Dovilė (studentų atstovė)
  7. Gintarė Prieskienytė (studentų atstovė)
  8. Gerda Didžklapytė (absolventų atstovė)
  9. Živilė Lukošienė (absolventų atstovė)

Socialinės demografijos studijų programos komitetas, patvirtintas 2019 10 22, dekano potvarkiu Nr. 018

  1. prof. dr. Aušra Maslauskaitė (komiteto vadovė)
  2. prof. dr. Vylius Leonavičius
  3. prof. dr. Milda Ališauskienė
  4. prof. dr. Sebastianas Klüsener
  5. prof. dr. Domantas Jasilionis
  6. dr. Karolis Žibas
  7. dr. Daumantas Stumbrys
  8. Dalia Ambrozaitienė (socialinė partnerė)
  9. Alina Norgėlaitė (studentų atstovė)
  10. Justina Jakštienė (absolventų atstovė)

Sveikatos psichologijos studijų programos komitetas, patvirtintas 2019 10 08, dekano potvarkiu Nr. 015

  1. prof. dr. Aidas Perminas (komiteto vadovas)
  2. prof. habil. dr. Antanas Goštautas
  3. prof. dr. Liuda Šinkariova
  4. doc. dr. Rytis Pakrosnis
  5. dr. Gabija Jarašiūnaitė-Fedosejeva
  6. dr. Loreta Zajančkauskaitė-Staskevičienė
  7. Viktorija Šerkšnienė (socialinė partnerė)
  8. Vida Matulionienė (socialinė partnerė)
  9. Žaneta Žalkauskaitė (socialinė partnerė, absolventų atstovė)
  10. Jovita Kniežaitė (studentų atstovė)
  11. Jovita Janavičiūtė (studentų atstovė)

Taikomosios sociologijos studijų programos komitetas, patvirtintas 2019 10 22, dekano potvarkiu Nr. 022

  1. doc. dr. Jurga Bučaitė-Vilkė (komiteto vadovė)
  2. prof. dr. Vylius Leonavičius
  3. prof. dr. Milda Ališauskienė
  4. prof. dr. Artūras Tereškinas
  5. prof. dr. Kristina Juraitė
  6. dr. Giedrė Baltrušaitytė
  7. Daiva Baranauskė (socialinė partnerė)
  8. Jurga Verikienė (socialinė partnerė)
  9. Iveta Klimavičiūtė (studentų atstovė)
  10. Ieva Dryžaitė (absolventų atstovė)