SKELBIAMAS STUDENTŲ PRAKTIKOS KONKURSAS NE ES/EEE ŠALYSE

Jeigu turi svajonę aplankyti tolimus kraštus, ši galimybė yra skirta Tau!

Tarptautinių ryšių departamentas kviečia visus universiteto studentus dalyvauti konkurse dėl galimybės atlikti praktiką ne ES/EEE šalyse ir gauti „Erasmus+“ programos arba VDU mobilumo stipendiją.

Studentai, norintys dalyvauti konkurse, el. atrankos anketą (Application form for traineeship in non-EU/EEE countries) turi pateikti iki 2018 m. gruodžio 16 d. Praktika turėtų prasidėti ne anksčiau kaip 2019-01-01 ir baigtis ne vėliau kaip 2019-08-31.

Atrinktiems studentams skiriama „Erasmus+“ arba VDU mobilumo stipendija. Šalių sąrašas, stipendijų dydis ir skaičius:

ERASMUS+ STIPENDIJA

ERASMUS+ STIPENDIJA Šalis Praktikos trukmė Stipendijų skaičius Stipendijos ir kelionės išmokos dydis
Bosnija ir Hercegovina 2 – 4 mėn. 3 700 Eur/mėn. + 275 Eur
Izraelis 2 – 4 mėn. 2 700 Eur/mėn. + 360 Eur
Rusija 2 – 4 mėn. 2 700 Eur/mėn. + 275 Eur

VDU MOBILUMO STIPENDIJA

Šalių grupė Praktikos trukmė Stipendijų skaičius Stipendijos ir kelionės išmokos dydis
Šalys priklausančios Pietų Azijai, Rytų Azijai, Ramiojo vandenyno regionui, Vidurio rytams, Šiaurės Amerikai, Lotynų Amerikai ir Karibams 1-3 mėn. 8 650 Eur/mėn.
Šalys, priklausančios Europai (išskyrus ES ir EEE šalis, Turkiją, Makedoniją, Serbiją), Centrinei Azijai ir Afrikai. 1-3 mėn. 8 550 Eur/mėn.

Daugiau informacijos suteiks: Tomas Mickevičius

Tarptautinių ryšių departamentas