Absolventai apie mokyklinės psichologijos studijas

VDU Mokyklinės psichologijos magistrantūros studijų 2017-ųjų metų absolventė  Vilma Judenienė kartu su vyru yra įkūrusi Labdaros ir paramos fondą “Tavo svajonė”. Vilma psichologe dirba šio fondo vaikų dienos centre bei Kėdainių lopšelyje darželyje “Varpelis”, kur konsultuoja vaikus, tėvus ir pedagogus bei veda įvairius grupinius užsiėmimus, vykdo šviečiamąją veiklą. Apie studijas Vilma atsiliepia šiltai ir akcentuoja puikias galimybes įsidarbinti pagal specialybę įvairiose ugdymo įstaigose:

,,Visų pirma, esu dėkinga savo darbų vadovei, kuri nukreipė mane būtent į mokyklinės psichologijos programą. Baigdama psichologijos bakalauro studijas aš norėjau rinktis tą kryptį, kurioje bus daugiausiai informacijos apie vaikus, paauglius ir šeimas, nes vienas iš mano mokymosi  tikslų buvo padėti mažiau galimybių turintiems vaikams ir jų šeimoms. Mokyklines psichologijos programa ir yra būtent apie tai, ko man reikėjo. Gavome daug žinių apie vaikus ir šeimas. Antra, studijų programos dalykų seminarai padėjo įgauti nemažai praktinės patirties, kuri yra be galo svarbi psichologo darbe. Labai pagelbėjo vaidybiniai momentai seminaruose, kurie vėliau, kaip nebūtų keista, atsikartojo praktikoje. Na ir trečia, mokyklos psichologų trūkumas garantuoja darbo vietas ne tik mokyklose, bet ir darželiuose, vaikų dienos centruose, atvirose jaunimo erdvėse, pagalbos šeimoms centruose ir dar daug kur. Mano atveju, aš darbo net neieškojau, mane pakvietė dirbti į darželį…“

Kviečiame studijuoti VDU Mokyklinės psichologijos studijų programoje. Daugiau informacijos apie Programą rasite: https://www.vdu.lt/lt/study/program/detailed/39/

❗🎓Iki 07 11 vyksta II-ojo etapo priėmimas į VDU Socialinių mokslų fakulteto magistrantūros studijas: ⚠️Prašymai teikiami internetu https://www.vdu.lt/…/priemimas-i-magistranturos-studijas-v…/
⚠️ Galima pretenduoti į likusias laisvas magistrantūros valstybės finansuojamas ir nefinansuojamas studijų vietas!
‼️ 😉Pasidalinkite su draugais!🤔