2020 m. pavasario semestro geriausiai studentų įvertinti dėstytojai SMF

Kaip ir kiekvieną semestrą, VDU Studijų departamento Studijų kokybės skyrius apžvelgė dėstymo ir studijavimo kokybės tyrimo rezultatus bei, remiantis dėstymo įvertinimo vidurkiais ir studentų dalyvavimo apklausoje aktyvumu, įvardijo geriausiai įvertintus 2020 m. pavasario semestro bei 2019 – 2020 mokslo metų dėstytojus akademiniuose universiteto padaliniuose.

Socialinių mokslų fakultete 2020 m. pavasario semestro geriausiai studentų įvertinti dėstytojai, kuriems VDU Moodle aplinkoje jau suteikti skaitmeniniai ženkleliai „Dėstymo kokybė 2020 pavasaris“:

• Psichologijos katedra: Rytis Pakrosnis, Aidas Perminas, Aurelija Stelmokienė, Loreta Zajančkauskaitė-Staskevičienė, Kristina Žardeckaitė-Matulaitienė, Gabija Jarašiūnaitė-Fedosejeva ir Laura Šeibokaitė;
  • Socialinio darbo katedra: Jorūnė Vyšniauskytė Rimkienė, Lina Danusevičienė, Rasa Naujanienė ir Džiugas Dvarionas;
  • Sociologijos katedra: Apolonijus Žilys, Jurga Bučaitė-Vilkė, Ernesta Platūkytė ir Aušra Maslauskaitė.

2019 – 2020 mokslo metų geriausiai įvertinta dėstytoja – Kristina Kovalčikienė.

Geriausiai įvertinti dėstytojai įvardinti atsižvelgiant į šiuos kriterijus:

• Studijų dalykuose bendras dėstymo įverčio vidurkis – 9 ir daugiau.
  • Studentų aktyvumas apklausoje – 30 % ir daugiau, 10 studentų ir daugiau.

Džiaugiamės ir didžiuojamės.

Iki susitikimo rudens semestre!