XXV tarptautinė nuotolinė konferencija „Aktualūs tyrimai psichologijoje: tarptautinė patirtis“

VDU psichologų bendruomenę – studentus ir dėstytojus, besidominčius psichologijos mokslo pasiekimais ir tarptautinėmis psichologų diskusijomis, kviečiame į tradicinę, jau XXV, Tarptautinę vaizdo konferenciją „Aktualūs tyrimai psichologijoje: tarptautinė patirtis“, kuri vyks 2021 m. balandžio 28 d. nuo 16 val. (Zoom platforma).

Konferencijoje dalyvaus ir pranešimus skaitys Vytauto Didžiojo universiteto ir University of Nebraska at Kearney (JAV) psichologijos programų studentai, doktorantai, dėstytojai ir mokslo darbuotojai. Konferencijos kalba – anglų.

VDU Psichologijos katedros bendruomenės nariams konferencijos prisijungimo nuoroda išsiųsta el.paštu. Kviečiame dalyvauti!

Konferencijos organizatoriai:

VDU Psichologijos katedra (Lietuva)

University of Nebraska at Kearney (JAV)