Vytauto Didžiojo universiteto Sociologijos katedra ir Lietuvos sociologų draugija kviečia į VIII nacionalinę jaunųjų sociologų ir antropologų konferenciją „Aktualūs sociologijos ir antropologijos tyrimai: problemos ir kontekstai“, kuri vyks 2022 m. balandžio 22 d. Vytauto Didžiojo universiteto Socialinių mokslų fakultete, Jonavos g. 66, Kaune.

Pirmojoje konferencijos dalyje vyks dvi plenarinės diskusijos:

I diskusija: Anthropology, Human Rights and Politics: Why and How Do We Study and Research?

Diskusijos dalyvės: Amy Allocco (Elon universitetas, JAV) ir Milda Ališauskienė (VDU).

II diskusija bus skiriama lokaliam kontekstui – žmogaus teisių ir jaunimo dalyvavimo Lietuvoje temai.

Tarpdisciplininėje konferencijoje maloniai laukiame įvairių studijų pakopų sociologijos, antropologijos ir giminingų disciplinų, tokių kaip politikos mokslai, komunikacija, kūrybinės industrijos, socialinė psichologija, socialinis darbas, istorija ir kitų, kuriose taikomi socialinių tyrimų metodai, studentų ir jaunųjų mokslininkų.

Kviečiame teikti teorinio ir empirinio pobūdžio pranešimus. Konferencijos kalbos – lietuvių ir anglų. Konferencijos dalyvio mokesčio nėra.

Pranešimų santraukas prašome siųsti el. p. adresu: sk@vdu.lt iki 2022 m. balandžio 11 d. (imtinai).

Reikalavimai santraukai:
• iki 250 žodžių, kurie apimtų pranešimo pavadinimą, pagrindinę pranešimo idėją ir argumentus;
• nurodykite pranešėjo/-ų pavardę/-es, vardą/-us, instituciją, pareigas arba studijų pakopą (jei studijuojate), kontaktinę informaciją (el. pašto adresą).

Jei konferencijoje planuojate dalyvauti, kaip klausytojas/-a, maloniai prašome užsiregistruoti: https://forms.gle/RoAMv9xiQbaeh7wM8

Renginio nuoroda FB: https://www.facebook.com/events/527964581764736

Organizatoriai