SMF programos lyderių pozicijose 2018 m. universitetų studijų krypčių reitinge

Bakalauro studijų programa Sociologija ir antropologija bei profesinių studijų programa Pedagogika 2018 m. universitetų studijų krypčių reitinge užėmė pirmąsias vietas nurungdama VU ir kitus universitetus Vilniuje bei Kaune. Šios programos išsiskyrė aukštesniais 2017 m. priimtų studijuoti pirmakursių balais bei palankesne darbdavių nuomone apie alumnus.

Bakalauro studijų programos Psichologija ir Socialinis darbas šiame reitinge įsitvirtino trečiojoje pozicijoje išsiskirdamos aukštu alumnų įsidarbinamumo procentu.

Magistro studijų programa Socialinis darbas 2018 m. universitetų studijų krypčių reitinge užėmė pirmąją vietą ir surinko aukštesnius darbdavių nuomonės apie alumnus bei moksliškumo balus. Aukštais moksliškumo balais pasižymėjo ir Socialinės antropologijos bei Taikomosios sociologijos magistro studijų programos, kurios buvo įvertintos antrąja vieta šiame reitinge.

Švietimo vadybos ir trys Psichologijos magistro studijų programos (Mokyklinė psichologija, Sveikatos psichologija ir Organizacinė psichologija) reitinge šiais metais pakilo į trečiąją poziciją išsiskirdamos aukštais SKVC pateiktais programų vertinimo balais bei alumnų įsidarbinamumo rodikliais.

Sveikiname SMF bendruomenę su pripažinimu ir prizinėmis (aukso, sidabro ir bronzos medaliais pažymėtomis) vietomis žurnalo „Reitingai“ paskelbtame universitetų studijų krypčių vertinime.