STARTUOJA VDU MAGISTRO STUDIJŲ Švietimo vadybos PROGRAMA SU UNESCO SERTIFIKATU

unesco_vdu

Vytauto Didžiojo universitetui birželio 6 d. pasirašius bendradarbiavimo sutartį su UNESCO Tarptautiniu švietimo biuru (IBE) startuoja Šveitimo vadybos magistrantūros programa su galimybe gauti UNESCO sertifikatą Curriculum Design and Development (Mokymosi turinio kūrimas ir įgyvendinimas).
UNESCO Tarptautinis švietimo biuras (IBE) veikia visame pasaulyje plėtodamas globalaus švietimo idėjas ir tobulindamas  mokytojų, šveitimo politikų ir vadybininkų  rengimą.
Vykdydamas šią magistro programą Vytauto Didžiojo universitetas tampa Centrinės ir Rytų Europos, Centrinės Azijos globalaus švietimo ir mokymo turinio ekspertiniu centru. Panašios UNESCO IBE studijų programos veikia Pietų Amerikos, Afrikos, ir Arabų šalyse.
Vienas iš šios programos tikslų  – plėtoti globalaus švietimo idėją  regionuose ir užtikrinti kokybišką bei prieinamą išsilavinimą pertvarkant mokymosi programas ir švietimo turinį ir derinant su švietimo politikos gairėmis. Vykdant šią globalus šveitimo sertifikato programą UNESCO ekspertai dėstys kursus, pasidalins metodine medžiaga, kaip vertingas mokymosi šaltinis bus naudojami kitose pasaulio šalyse surinkti šveitimo atvejų (case studies) aprašai. Dalis programos dėstoma nuotoliniu būdu.
Plačiau apie programą: http://www.vdu.lt/lt/study/program/show/153/
Informacija apie priėmimą: http://www.vdu.lt/…/skelbiamas-priemimas-i-vdu-magistrantu…/