Socialinių mokslų fakultete baigėsi pirmasis priėmimo į magistrantūros studijas etapas

Šiuo metu VDU Socialinių mokslų fakultete yra vykdomos aštuonios magistrantūros programos: Mokyklinė psichologija, 0rganizacinė psichologija, Sveikatos psichologija, Socialinė antropologija, Taikomoji sociologija, Socialinė demografija, Socialinis darbas ir Švietimo vadyba.

Po pirmojo priėmimo į magistratūros studijas etapo paaiškėjo, kad nuo rudens fakultete sulauksime ne mažiau kaip 90-ies naujų magistrantų. Dar daugiau, SMF magistrantūros programos yra tarp populiariausių VDU.

SMF antrosios pakopos studentų gretas papildys ir nemažas būrys vienerių metų Pedagogikos programos studentų – išsiųsta 30 kvietimų pasirašyti sutartis į valstybės finansuojamas studijų vietas ir 60 kvietimų – į valstybės nefinansuojamas studijų vietas. Socialinės demografijos studijų programa, siekdama prisitaikyti prie įvairiose organizacijose dirbančių specialistų poreikių, perkeliama į ištęstinių studijų formą, ir rinks norinčius studijuoti iki rudens. Kitos ištęstinių studijų magistrantūros programos taip pat kviečia studentus iki rudens.

Dar tęsiasi priėmimas ir į visas nuolatines magistrantūros studijų programas. Tad dar galima suspėti į antrąjį  jo etapą.  Ir ką galima padaryti šiandien, neverta atidėti rytojui. Daugiau: http://www.vdu.lt/lt/studijos/magistranturos-studijos/