Studentų veikla

 

SOCIALINIO DARBO KATEDRA

logo-vesta-vektorinis-horizontalus-oranzinis

 

 

 

Socialinio darbo studentų klubas „Vesta“ savo veiklą pradėjo 2010 metų rugsėjo mėnesį.

Šio klubo tikslai — skatinti VDU socialinio darbo studentų aktyvumą, ugdyti jų profesinę ir asmeninę savimonę, inicijuoti aktyvesnį socialinio darbo studentų bendravimą ir bendradarbiavimą su VDU bendruomene, socialinio darbo specialistas praktikais, studijų programų absolventais. Taip pat kurti sąlygas socialinio darbo studentams keistis profesine patirtimi ir ją turtinti, diskutuoti aktualiais klausimais ir įvairiapusiškai ruoštis dirbti pagal specialybę ir ne tik.

Veiklos kryptys:

Konferencijų, seminarų, diskusijų, pažintinių mokymo kursų organizavimas. Informacijos apie kitų valstybių socialinį, ekonominį, teisinį ir kultūrinį gyvenimą bei jaunimo padėtį jose kaupimas ir platinimas, kita veikla.

Narystė klube

„Vestos“ nariais gali tapti asmenys, studijuojantys socialinį darbą Vytauto Didžiojo universitete, bei kitų studijų programų studentai, kurie domisi socialinėmis problemomis bei jų sprendimu visuomenėje. Nariais taip pat gali tapti asmenys, baigę socialinio darbo bei kitas studijų programas.

Kontaktai: https://www.facebook.com/VDU.VESTA


SOCIOLOGŲ KLUBAS

VDU Sociologų klubas – 2012 m. kovo mėn. įkurta neformali, nepolitinė, ne pelno siekianti VDU organizacija, jungianti studentus, dėstytojus ir kitus asmenis, besidominčius sociologija.

Klubas inicijuoja ir organizuoja seminarus ir diskusijas aktualiais socialinio gyvenimo klausimais, konkursus, rengia filmų peržiūrų vakarus, organizuoja mokslines-pažintines išvykas, parodas.

Nuo 2015 m. klubo nariai aktyviai dalyvauja VDU Sociologijos katedros rengiamoje kasmetinėje nacionalinėje jaunųjų sociologų ir antropologų konferencijoje „Aktualūs sociologijos ir antropologijos tyrimai: problemos ir kontekstai“.

Nuo 2016 m. pavasario klubas vykdo Vytauto Didžiojo universiteto finansuojamą projektą „SOCkava“, kurio metu skirtingose Kauno m. viešosiose erdvėse kviečia miestiečius ir visus besidominčius atviroms sociologinėms diskusijoms apie aktualius visuomenėje vykstančius procesus. Diskusijų metu pristatant naujausius sociologijos srities mokslo tyrimų rezultatus, juos diskutuojant su kitų mokslo disciplinų, meno srities atstovais, siekiama didinti visuomenės sociologinį raštingumą.

Kontaktai: https://www.facebook.com/VDU-Sociolog%C5%B3-klubas-149393704855/


LiPSALietuvos psichologijos studentų asociacijos Vytauto Didžiojo universiteto padalinys (LiPSA VDU).

LiPSA VDU – tai VDU psichologijos studentus vienijanti organizacija. Mes stengiamės visapusiškai tobulėti savo srityje ne tik paskaitų metu, bet ir po jų, todėl organizuojame diskusijas, debatus, atvirus vakarus su įdomiais lektoriais, kurių patirtis svarbi ne tik mums, kaip būsimiems psichologijos mokslo atstovams, bet ir kitų specialybių studentams. Stengdamiesi sukurti šiltą ir atvirą psichologijos studentus vienijančią bendruomenę, mes neapsiribojame veikla tik Vytauto Didžiojo Universitete, tačiau vykstame į kitus miestus, dalyvaujame įvairiose konferencijose ir renginiuose, bendraujame su skirtingų universitetų studentais. LiPSA VDU – tai atvira ir draugiška vieta, kur idėjos virsta realybe.

 

LiPSA VDU puslapis „Facebook“ paskyroje- https://www.facebook.com/lipsavdu

Kontaktai: pirmininkas@vdu.lipsa.lt; info@vdu.lipsa.lt;

Daugiau informacijos- lipsa.lt; info@lipsa.lt; https://www.facebook.com/LiPSA.lt