VDU Sociologų klubo diskusija „Lytis ir kūnas: objektas ar subjektas?“

pavVytauto Didžiojo universiteto (VDU) Sociologų klubas vykdo projektą „SOCkava“, ir kviečia atviroms sociologinėms diskusijoms apie aktualius visuomenėje vykstančius procesus. Diskusijų metu pristatant naujausius sociologijos srities mokslo tyrimų rezultatus, juos diskutuojant su kitų mokslo disciplinų, meno srities atstovais, siekiama didinti visuomenės sociologinį raštingumą.

Pirmoji „SOCkavos“ diskusija „Lytis ir kūnas: objektas ar subjektas?“, įvyks gegužės 10 d., 18 val. galerijoje „POST“ (Laisvės al. 51a, Kaunas). Ji skiriama meilės, lyties ir santykių rizikos perspektyvai. Kaip teigia sociologė Eva Illouz, meilė šiuolaikiniame pasaulyje žmogui suteikia daugiau abejonių ir netikrumo nei džiaugsmo. Peržengdama privataus individų gyvenimo erdvę, ji išnyksta kitų socialinių „mainų“ sraute (E.Illouz, 2013).

Renginyje apie meilę, jos vartojimo riziką, modernius porų santykius diskutuos VDU Sociologijos katedros doktorantė Darja Lyzenko ir VDU Filosofijos katedros lektorius dr. Rimantas Viedrynaitis.

Daugiau informacijos renginio socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje.

Antroji „SOCkava“ vyks birželio 8 d., 18 val. kavinėje „Kultūra“ (K. Donelaičio g. 16, Kaune).