VDU SMF lektoriaus disertacija – tarp geriausių Lietuvoje

a-zilys-su-prezidenteVytauto Didžiojo universiteto (VDU) Socialinių mokslų fakulteto (SMF) Sociologijos katedros lektoriaus dr. Apolonijaus Žilio daktaro disertacija „Moderniosios visuomenės miesto plėtra: rezidencinė diferenciacija Lietuvos didmiesčiuose“ (socialinių mokslų sritis, sociologija 05 S), vadovas VDU prof. dr. Vylius Leonavičius, pateko tarp geriausių 2015 m. Lietuvos mokslinių disertacijų.

LR prezidentūros nuotrauka

Rugsėjo 13 d. Lietuvos Respublikos prezidentūroje šalies vadovė Dalia Grybauskaitė apdovanojo konkurso laureatus.

Projektu siekiama skatinti doktorantus ruošti aukšto lygio disertacijas, kurios pelnytų pripažinimą ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Taip pat inicijuoti tarpinstitucinį ir tarpdisciplininį bendradarbiavimą, didinti Lietuvos jaunųjų mokslininkų motyvaciją vykdyti aukščiausios kokybės ir svarbos visuomenei mokslinę veiklą.

Daugiau informacijos apie konkursą ,,Geriausia disertacija“ galima rasti Lietuvos jaunųjų mokslininkų sąjungos internetiniame puslapyje.

LR prezidentūros nuotrauka