VDU moksleivius kviečia į atvirų durų dieną Vilniuje

DSC_4473Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) gegužės 27 d. kviečia mokyklų bei gimnazijų 10-12 klasių moksleivius, jų tėvus ir mokytojus į atvirų durų dieną Vilniuje Lietuvos edukologijos universiteto (LEU) patalpose (T. Ševčenkos g. 31). Atvirų durų dienos metu bus pristatomos trys VDU studijų programos, kurios nuo šių metų rudens bus vykdomos ir Vilniuje, tai Ekonomika, Europos ekonomika ir finansai bei Karjeros valdymas.

„Studijų mugėse, kai domimasi universiteto programomis, dažnai išgirstame moksleivių pageidavimą, kad jos būtų prieinamos sostinėje, tad įvertinus VDU studijų Vilniuje poreikį, nusprendėme pasiūlyti  kokybiškas studijas, patrauklų išsilavinimą ir perspektyvią karjerą didžiausiame šalies mieste“, – paaiškino VDU EVF dekanė doc. dr. Rita Bendaravičienė.

Atvirų durų dienos metu veiks studijų informacijos centras, kuriame VDU studentai moksleiviams plačiau papasakos apie programose numatytas paskaitas, bendrą paskaitų ir seminarų tvarką bei tarptautines galimybes. VDU dėstytojai  moksleiviams, tėvams ir mokytojams ves paskaitas ir organizuos praktinius užsiėmimus apie karjeros planavimą.

VDU EVF docento dr. Vytauto Liesionio pranešimo „Ekonomika (ne) man“ metu moksleiviai artimiau susipažins su ekonomikos mokslų specifika bei galės atsakyti ar ekonomikos studijos – ateities studijos? Paskaitoje „Tėvų vaidmuo vaikui pasirenkant savo kelią“ VDU Socialinių mokslų fakulteto (SMF) prodekanė dr. Jorūnė Vyšniauskytė-Rimkienė su tėvais diskutuos, kaip padėti vaikui orientuotis aukštojo mokslo srityje, netrukdant asmeniniams lūkesčiams ir pasirinkimams. VDU EVF dekanė doc. dr. Rita Bendaravičienė kartu su mokytojais bandys įminti lyderystės unikalumo mįslę viešos paskaitos „Lyderystės galia: vadovu gimstama ar tampama“ metu.

Pristatyti savo universiteto atvirų durų dienoje atvyks ir VDU absolventai: investicinės bankininkystės bendrovės „M&A International Baltics“ partneris Karolis Pocius bei seminarų, mokymų, konferencijų rengimo įmonės UAB „Confinn“ vadovas Dainius Baltrušaitis. Jie ves viešas paskaitas apie laiko planavimą ir paprastą gyvenimo „architektūrą“.

Siekdamas ir toliau efektyviai bendradarbiauti su mokyklų bendruomenėmis, VDU atvirų durų dienos metu tikisi, kad tiek moksleiviai, tiek mokytojai bei tėvai įgaus naudingos informacijos, kuri padės orientuotis asmeninėje bei profesinėje veikloje.

Į renginį būtina išankstinė registracija internetu

VDU atvirų durų dienos Vilniuje programa

Daugiau informacijos:

• VDU Studijų informacijos centras