VDU kviečia jungtis prie socialinės akcijos ir pildyti vaikų svajones

Lapkričio 10 d., penktadienį, 11.30 val. VDU Užsienio kalbų institutas ir Tarptautinių ryšių departamentas visą universiteto bendruomenę kviečia jungtis prie paramos projekto „Išsipildymo akcija“ ir dalyvauti socialiniame renginyje „Tarptautinis pyragas 2017“.

Renginio, kuris vyks VDU daugiafunkciame mokslo ir studijų centre (V. Putvinskio g. 23, I a. fojė), metu VDU darbuotojai, dėstytojai, studentai ir visa universiteto bendruomenė vaišinsis pyragais, o socialinės akcijos metu surinktos lėšos bus paaukotos „Išsipildymo akcijos“ fondui.

„Tarptautinis pyragas 2017“ kviečia universiteto darbuotojus, dėstytojus ir studentus atsinešti pyragus, kurie atspindėtų jų mėgstamą šalies virtuvę, šeimos, gimtojo regiono ar etnines tradicijas. Kartu dalinantis pyragais VDU bendruomenė skatinama dalintis ir savo skirtingais daugiakalbystės papročiais, kultūromis, interesų sritimis ar pomėgiais. Atsinešti pyragai, pyragaičiai gali būti ne tik saldūs, bet ir sūrus bei kt.

Gerumu dalintis gera – prisijunk prie jau šį penktadienį vyksiančio „Tarptautinio pyrago 2017” renginio idėjos: „Mažas pyragas – didelė auka“.

„Pyragų diena“ – visuotinės „Išsipildymo akcijos“ dalis. Tai renginys, kuriame visi kviečiami kepti pyragus ir vaišinti kolegas, bičiulius ar draugus, o už skanumyną surinktas lėšas paaukoti vaikų svajonių pildymui. Pyragų diena organizuojama darbovietėse, mokyklose, darželiuose. Renginio tikslas – dalintis ir padėti įgyvendinti vaikų svajones.