VDU Edukologijos instituto tyrėjoms – pripažinimas

VDU Edukologijos instituto mokslininkės dr. Julija Kasperiūnienė ir prof. dr. Vilma Žydžiūnaitė bei bendraautorė doc. dr. Malin Eriksson laimėjo Geriausio kokybinio darbo Lietuvoje 2017 m. konkursą, kurį surengė Fenomenologinių tyrimų institutas.

Geriausiu kokybiniu straipsniu Lietuvoje išrinktas mokslininkių straipsnis „Tinklo banginio glostymas: konstruktyvistinė grindžiamji teorija apie savireguliacinį mokymąsi virtualiose socialinėse erdvėse“ („Stroking the net whale: a constructivist grounded theory of self-regulated learning in virtual social spaces“), išspausdintas tarptautiniame aukšto mokslinio lygio mokslo žurnale „Kokybiniai tyrimai ugdyme“ („Qualitative Research in Education“).

Dr. Judita Kasperniūnienė yra VDU Edukologijos instituto podoktorantūros studijų tyrėja, kurios vadovė Vilma Žydžiūnaitė yra Edukologijos instituto profesorė ir vyriausioji mokslo darbuotoja. Dr. Malin Eriksson – Umeå universiteto Švedijoje Socialinio darbo katedros tyrėja.

Apdovanojimą įteikė doc. dr. Agnė Jurgaitytė-Avižinienė, geriausio kokybinio darbo Lietuvoje 2017 m. konkurso komisijos pirmininkė, ir dr. Agnė Matulaitė, Fenomenologinių tyrimų instituto vadovė, Londono Birkbecko universiteto tyrimų grupės narė.