Sociologų tyrimai pristatyti Vilniaus knygų mugėje

Vasario 25-28 dienomis vyko jau 17-oji tarptautinė Vilniaus knygų mugė, kurioje savo knygas pristatė bei diskusijose dalyvavo VDU dėstytojai iš įvairių fakultetų. Penktadienį, vasario 26 d. Socialinių mokslų fakulteto Sociologijos katedros dėstytojai prof. Artūras Tereškinas, prof. Aušra Maslauskaitė, doc. Jurga Bučaitė-Vilkė ir dr. Rūta Vaičiūnienė pristatė savo naujausias kartu su bendraautoriais parengtas knygas „Socialinė atskirtis ir geras gyvenimas Lietuvoje“ (Versus Aureus, 2015) ir „Vyrai nusivylimo ekonomikose: tarp gero gyvenimo ir socialinės atskirties“ (Versus Aureus, 2016). Diskusiją „Lietuviai nusivylimo ekonomikose: kaip gyventi gerą gyvenimą?“ vedė LRT žurnalistas Virginijus Savukynas. Vienas pagrindinių diskusijos klausimų buvo susijęs su pasitenkinimo gyvenimu samprata, kaip skirtingos socialinės grupės suvokia asmeninės atsakomybės, emocinės gerovės, materialinio apsirūpinimo ir vartojimo, socialinio kapitalo svarbą. Apie diskusiją plačiau galima paskaityti Delfi publikacijoje:

Plačiau internete: