Seminare aptars jaunimo apsirūpinimo būstu problemas Lietuvoje

Spalio 24 d., trečiadienį, 10 val.,  VDU Socialinių mokslų fakulteto Socialinių tyrimų centras kviečia į mokslinį seminarą „Lietuvos jaunimo apsirūpinimas būstu: galimybės ir problemos“, kuris vyks Prezidento Valdo Adamkaus bibliotekoje-muziejuje (S. Daukanto g. 25, III a.).

Seminaro metu siekiama aptarti aktualiausius būsto politikos klausimus, jaunimui kylančius iššūkius siekiant apsirūpinti būstu Lietuvoje, diskutuoti apie šalyje teikiamas paramos būstui priemones ir jaunimo galimybes jomis pasinaudoti. Tyrėjų pristatomi pranešimai grindžiami Lietuvos mokslo tarybos finansuoto nacionalinės mokslo programos ,,Gerovės visuomenė” projekto ,,Jaunimo apsirūpinimas būstu: procesai, problemos ir jų sprendimo būdai Lietuvoje (JABS)” (GER-007/17) rezultatais.

Seminare kviečiami dalyvauti visi norintys ir besidomintys būsto politika, jaunimo politika ir jaunų žmonių galimybėmis šiandieninėje būsto rinkoje.

Norinčius dalyvauti seminare organizatoriai prašo iki spalio 20 d. užsiregistruoti užpildant formą internete.

Daugiau informacijos teikia Rūta Brazienė (ruta.braziene@vdu.lt) ir Rasa Indriliūnaitė (rasa.indriliunaite@vdu.lt).

Seminaro programa