VDU Tėvų akademija „Vaikų auklėjimas be mušimo“

206 auditorija (Jonavos g. 66)

Kovo 28 d. 18 val. kviečiame į nemokamą VDU „Tėvų akademijos“ susitikimą VDU Socialinių mokslų fakultete, Jonavos g. 66-206, Kaune. Susitikimą ves VDU Psichologijos katedros docentas Dr. Visvaldas Legkauskas. Raidos ir socialinės psichologijos magistrantūrą baigęs Kembridžo universitete, Jungtinėje Karalystėje, Psichologijos krypties daktaro laipsnį Dr. V. Legkauskas įgijo Lietuvoje, Vytauto Didžiojo universitete. Pastarąjį dešimtmetį ruošia mokyklų psichologus VDU Mokyklinės psichologijos magistrantūros programoje ir vykdo mokslinius tyrimus vaikų ir paauglių psichologijos srityje. Visvaldas Legkauskas yra knygų „Socialinė psichologija“ ir „Vaiko ir paauglio psichologija“ autorius. Paskaitoje pirmiausia bus kalbama kaip išvengti situacijų, kuriose dėl savitvardos praradimo kyla agresija, o taip pat kaip valdyti save patekus į tokias situacijas ir kokių auklėjimo principų naudojimas padės sukurti vaiko raidai palankią aplinką be smurto.
Kitas šio pusmečio VDU Tėvų akademijos užsiėmimas:
Gegužės 23 d. Doc. Dr. Viktorija Čepukienė „Tėvų tarpusavio santykiai: kuo svarbūs vaikams?“.