VDU Tėvų akademija „Kaip išgyventi savo vaikų paauglystę?”

323 auditorija (Jonavos g. 66)

Vasario 28 d. 18 val. kviečiame į nemokamą VDU „Tėvų akademijos“ susitikimą VDU Socialinių mokslų fakultete, Jonavos g. 66-323, Kaune. Susitikimą ves VDU Socialinio darbo katedros lektorė Dr. Jorūnė Vyšniauskytė-Rimkienė tema „Kaip išgyventi savo vaikų paauglystę?”

Paauglystė – tai didelis pokytis ne tik vaikui bet ir jo/jos tėvams, kurį nėra taip paprasta išgyventi. Šis žmogaus raidos laikotarpis yra prilygintas kelionei jūra, kuri trunka tiek, kiek trunka jūsų vaiko paauglystė. Tikrai nėra lengva ir paprasta būti šalia ir stebėti savo vaiką besimokantį plaukti vis platesniuose gyvenimo vandenyse. Juk 10 metų (paauglystė gali trukti ir ilgiau) kelionės metu visko nutinka, tenka laviruoti tarp uolų, išgyventi ne vieną audrą, plaukti įvairiais sezonais, o ne tik patogiu vasaros laiku. Tad kaip mes, tėvai, savo keliaujančio banguojančiu jūros vandeniu vaikui galime padėti? Kaip patiems išlaikyti emocinę ir dvasinę ramybę šiuo jų kelionės laikotarpiu? Kaip būti švyturiais rodančiais kryptį į saugų suaugystės krantą?

Kviečiame prisijungti ir kartu aptarti šias ir kitas artimas temas, kurios kyla auginant paauglystės laikotarpį išgyvenentį vaiką. Dr. Jorūnė Vyšniauskytė-Rimkienė tėvystės tema domisi įvairiais aspektais: veda paskaitas ir pozityvios tėvystės grupes bei tiria tėvų auklėjimo poveikų vaikų gyvenimui. Yra iniciavusi VDU Tėvų akademiją bei įkūrusi  Paramos šeimai centrą „Darnūs namai“.

Nuoroda į Facebook renginį

 

Kiti numatomi VDU Tėvų akademijos užsiėmimai:

Kovo 28 d. Doc. Dr. Visvaldas Legkauskas “Vaikų auklėjimas be mušimo”

Gegužės 23 d. Doc. Dr. Viktorija Čepukienė „Tėvų tarpusavio santykiai: kuo svarbūs vaikams?“.