Sveikatingumo diena | Įvadas į studijas VDU 2016

DSC_8527-2Sveikatingumo dieną VDU Kauno botanikos sode Tavęs lauks badmintonas, krepšinis, kūno sudėties nustatymas, orientacinės varžybos, ekskursijos, filmo peržiūra, piknikas ir dar daugiau. Pasirūpink patogia ir sportui tinkama apranga bei avalyne, pledu, sumuštiniais, gera nuotaika, o visa kita rasi atvykęs į VDU Kauno botanikos sodą. Įėjimas į VDU Kauno botanikos sodą nemokamas pasakius kodą – „Vytauto Didžiojo universitetas“.

11 val. VDU sporto centro pristatymas

Atvykęs į VDU Kauno botanikos sodą galėsi susipažinti su VDU Sporto centro siūlomomis paslaugomis ir veiklomis. Išgirsi apie laisvalaikio sportą ir visas studentams rinktis siūlomas sporto šakas (fizinį rengimą, aerobiką, jogą, krepšinį ir t. t.) bei sužinosi apie varžybų-reprezentacinį sportą – universiteto sporto komandas, komplektavimą, dalyvavimą varžybose ir kt.

11:30 val. Flashmobas su VDU šokėjų grupe (palaikymo komanda)

Kartu su VDU šokėjų grupe (palaikymo komanda) dalyvauk flashmobe. Tavęs laukia puiki nuotaika, geros emocijos, šokio bei muzikos ritmai.

11:30–13 val. Kūno sudėties nustatymas

Galėsi sužinoti savo fizinį pajėgumą ir kūno sudėtį, išgirsti trenerių patarimus, užduoti visus rūpimus klausimus apie sportą.

11:50–13 val. Badmintonas

Lietuvos badmintono pirmoji ir antroji raketės Kęstutis Navickas ir Povilas Bartušis meta Tau iššūkį badmintono aikštelėje. Esi kviečiamas ne tik sportiškai kovoti, bet ir maloniai ar nerūpestingai pažaisti, išgirsti šio sporto profesionalų patarimus, sužinoti taisykles ir svarbiausia – puikiai ir aktyviai praleisti laiką.

12.15–12.45 val. Tolimų metimų į krepšį konkursas

Dalyvauk tolimų metimų į krepšį konkurse kartu su „Žalgirio“ krepšinio klubo krepšininkais Artūru Milakniu ir Edgaru Ulanovu.

11:50–13 val. Komandinis susipažinimo žaidimas „gyvosios piramidės“

Dalyvauk komandiniame susipažinimo žaidime „Gyvosios piramidės“, geriau pažink savo naujus draugus!

13–16 val. Piknikas spygliuočių pievoje

Atsinešk pledą, sumuštinių, gerą nuotaiką. Su naujų draugų kompanija galėsi puikiai praleisti dieną, pasimėgauti gražia gamta, pasigrožėti augalų kolekcijomis ir dalyvauti įvairiose veiklose.

13 val. Orientacinės varžybos VDU Kauno botanikos sode

Aktyvi ir įtraukianti pažintis su VDU Kauno botanikos sodu orientacinėse varžybose: įdomūs klausimai, linksmos užduotys ir nugalėtojų laukiantys prizai! Registruotis į orientacines varžybas lietuvių ir anglų kalbomis (registruojantis nurodyti kalbą) galima el. paštu gertruda.stuopyte@vdu.lt iki rugpjūčio 25 d. 17 val. Norintys galės užsiregistruoti ir vietoje rugpjūčio 26 d. 12 val. Registruotis gali grupės (2-3 žmonių grupė) – tereikia nurodyti komandos pavadinimą ir kapitoną. Taip pat gali registruotis ir pavieniai asmenys (jie į grupes bus suskirstyti vietoje).

Orientacinių varžybų pradžia – 13 val. prie VDU Kauno botanikos sodo informacijos centro.

13:30 val. Nemokama ekskursija po VDU Kauno botanikos sodą (anglų kalba)

Pradžios starto vieta: Informacijos centras (bilietų kasos)

14:30 val. Nemokama ekskursija po VDU Kauno botanikos sodą (lietuvių kalba)

Pradžios starto vieta: Informacijos centras (bilietų kasos)

14:30 val. Filmo „Lošėjas“ peržiūra

Tavęs lauks net penkioms „Sidabrinėms gervėms“ nominuotas, geriausiu pripažintas „Lošėjas“ – įtaigus, dinamiškas ir provokuojantis filmas, pasakojantis apie žmones, esančius ribinėse situacijose, kurie ilgainiui atsiduria per arti mirties ir padaro ją pasipelnymo įrankiu. Kaip galima lošti iš mirties? Apie tai pasakoja filmo siužetas ir diskusija po jo. Režisierius – Ignas Jonynas; vaidina – Vytautas Kaniušonis, Oona Mekas.

Kur ieškoti daugiau informacijos?

Daugiau informacijos apie universitetą ir įvadinės savaitės renginius galima rasti „Įvado į studijas VDU 2016“ informacijos centre, įvadinės savaitės interneto svetainėje ir socialiniame tinkle „Facebook“.

Kas yra įvado į studijas informacijos centras?

Rugpjūčio 25 – rugsėjo 1 dienomis VDU Studijų informacijos centre (K. Donelaičio g. 52, I aukšte) veiks „Įvado į studijas VDU 2016“ informacijos centras, kuriame pirmakursius visais su programa susijusiais klausimais konsultuos VDU darbuotojai ir studentai.