“Susišnekėjimas tarp kartų: kodėl paauglystės laikotarpis jį sunkina” Dr. Laura Šeibokaitė

323 auditorija (Jonavos g. 66)

Socialinių mokslų fakultete tęsiama nuo pernai metų pradėta iniciatyva – Tėvų akademija. Tėvais negimstama – tėvais tampama. Tačiau šiame džiaugsmo ir iššūkių kupiname kelyje auginant vaikus kyla nemažai klausimų: kaip būti išmintingais tėvais – kaip vaikui rodyti besąlyginę meilę, kada ir kaip tinkamai drausminti savo atžalą, kaip padėti jei paauglys išgyvena skausmingus laikotarpius, kaip patarti kai jaunuolis renkasi savo profesinį kelią. Šiuos ir kitus aktualius vaikų auklėjimo klausimus tėvus kvies aptarti profesionalūs fakulteto dėstytojai – šios srities ekspertai. Paskaitos-susitikimai vyks kartą per mėnesį (paskutinį mėnesio ketvirtadienį, išskyrus gruodžio mėn.).

Kviečiame dalyvauti  ir tapti dar sąmojingesniais tėvais.

REGISTRUOTIS