Socialinių mokslų fakultete vyksta priėmimas į ištęstines magistrantūros studijas

Vytauto Didžiojo universiteto Socialinių mokslų fakultetas nuo birželio 6 dienos skelbia priėmimą į ištęstines magistrantūros studijas. Šiais metais SMF siūlo 3 psichologijos krypties programas (Sveikatos psichologija, Mokyklinė psichologija, Organizacinė psichologija), Socialinio darbo ir Švietimo vadybos programas. Visos studijų programos pritaikytos dirbantiems, studijos vyksta lanksčiu užsiėmimų grafiku.

Prašymų dalyvauti priėmime į magistrantūros studijas registracija vyksta internetu iki rugpjūčio 22 d. (paspauskite šią nuorodą:  epasirasymas.vdu.lt). Stojantieji gali nurodyti iki 4 pageidavimų, juos išdėstant prioriteto tvarka.

VDU absolventams nereikia pateikti diplomo ir jo priedėlio, tik užpildyti prašymą. Kitų aukštųjų mokyklų absolventai turi pateikti išsilavinimo dokumentų, asmens dokumento  ir kitų dokumentų kopijas. Jei dar neturite diplomo ir jo priedėlio, pateikti galima akademinę pažymą.

Rugpjūčio 27 dieną vyks stojančiųjų motyvacijos vertinimas (10.00 val. – stojantiesiems į Švietimo vadybos programą; 14.00 val. – stojantiesiems į Sveikatos, Mokyklinės, Organizacinės psichologijos ir Socialinio darbo programas). Stojantieji privalo dalyvauti motyvacijos vertinime nurodytu laiku. Jei stojantieji dėl objektyvių priežasčių motyvacijos vertinime negali dalyvauti, turi iš anksto apie tai pranešti studijų programą vykdančiam fakultetui (kontaktus rasite čia: http://smf.vdu.lt/kontaktai/ ) ir susiderinti dėl motyvacijos pokalbio vertinimo galimybių vaizdo konferencijos būdu.

Rugpjūčio 28 dieną bus paskelbti kvietimai studijuoti ir stojantieji bus prašomi pasirašyti studijų sutartis internetu nuo rugpjūčio 29 d. iki rugpjūčio 31 d.

Papildomą informaciją apie priėmimą į SMF siūlomas ištęstines nagistrantūros studijas rasite prikabintuose failuose.