Neuropsichologijos konferencija

206 auditorija (Jonavos g. 66)

Ar kada nors susimąstei, kaip iš tiesų veikia žmogaus smegenys? Ar tikrai kairysis smegenų pusrutulis yra logiškesnis, o dešinysis – kūrybiškesnis? Kaip neuroinformatika galėtų pakeisti pasaulį ir ar įmanoma sukurti dirbtines smegenis? Ir kas jei laisva valia priimti sprendimai vis dėlto tėra iliuzija?

Visa tai ir dar daugiau turėsi galimybę sužinoti sausio 26–27 d. VDU Psichologijos katedros ir organizacijos LiPSA rengiamoje konferencijoje „Neuropsichologija – tai tik mokslas ar ir kasdienybė?“ Tai dviejų dienų trukmės renginys, skirtas ne tik studentams, bet ir vyresniųjų klasių moksleiviams bei visiems besidomintiems neuropsichologija. Konferencijos metu įvairių sričių neuropsichologijos ir neuromokslų specialistai ne tik iš iš skirtingų Lietuvos universitetų, tačiau ir užsienio svečias iš JAV, Mičigano universiteto kvies iš arčiau susipažinti su neuropsichologijos mokslu ir sužinoti, kaip neuropsichologijos žinios gali būti taikomos kasdienybėje.

Renginio metu taip pat turėsite galimybę sudalyvauti Biofeedback dirbtuvėse ir sužinoti, kaip technologijos gali padėti suvaldyti stresą bei pagerinti bendrą fizinę ir psichinę savijautą.

Kviečiame atvykti ir įsitikinti, kad ir mokslas gali būti įdomus!

Konferencija vyks sausio 26–27 d. VDU Socialinių mokslų fakultete, 206 auditorijoje (Jonavos g. 66, Kaunas).

Konferencijos programą.