Kviečiame į VIII-ąją organizacinės psichologijos konferenciją “Psichologas organizacijoje”

Kviečiame į VIII-ąją organizacinės psichologijos konferenciją “Psichologas organizacijoje”, kuri vyks lapkričio 9d. Vilniuje. Šiais metais, konferencijos tema: “Veiklos Vertinimas: Motyvavimas ar Prievolė?”. Šios konferencijos tikslas yra perteikti praktikas bei mokslinių tyrimų rezultatus apie darbą su įvairiomis organizacijoms. O tokiu būdu paskatinti pozityvesnį požiūrį į darbuotojų veiklos vertinimą ir jo naudą verslui.

Todėl laukiame pranešimų (žodinių, stendinių ir praktinių laboratorijų) santraukų  iš specialistų, kurie turi praktinės arba mokslinės patirties su darbo veiklos vertinimu.

Konferencijoje savo patirtimi ir įžvalgomis dalinsis įvairių įmonių atstovai, praktikoje bei moksle dirbantys psichologai. Taip pat vyks praktiniai užsiėmimai bei diskusijos. Siekdami didesnio praktikos ir mokslo bendruomenių dalinimosi žiniomis, kviečiame teikti ir stendinius pranešimus.

Pranešimų santraukų priėmimas vyksta iki liepos 15 d. Daugiau informacijos apie pranešimų teikimą* ir registraciją: http://www.psichologusajunga.lt/index.php?p=920&lng=lt

*Papildoma 20 % nuolaida bus suteikta pirmiems 10 pranešimus pateikusių dalyvių.

Dalyvių registracija: http://www.psichologusajunga.lt/index.php?p=918&lng=lt

Naujausią informaciją apie renginį galite rasti čia: https://www.facebook.com/events/147288925995145/

Konferencijos organizatoriai:

LPS Organizacinės psichologijos komitetas

VDU Psichologijos katedra

MRU Psichologijos institutas

VU Darbo ir organizacinės psichologijos katedra