Kopenhagos universiteto profesorės Margit Warburg vieša paskaita

208 aud. (Jonavos g. 66)

Kopenhagos universiteto dėstytojų ir studentų vizito VDU Sociologijos katedroje metu viešą paskaitą skaitys profesorė Margit Warburg. M. Warburg yra žymiausia Danijos religijos sociologė, jos mokslinių interesų sritys – religija ir migracija, religija ir globalizacija, religija ir demografija, religinės mažumos, pilietinė religija. M.Warburg yra darbo grupės, spręndžiančios įvairių religijų, tarp jų religinės daugumos ir religinių mažumų, klausimus prie Danijos vyriausybės narė. Lankydamasi VDU profesorė skaitys paskaitą apie religijos ir valstybės santykius Danijoje, analizuos pastaraisiais metais daug diskusijų sukėlusias politines iniciatyvas, pavyzdžiui, uždrausti dėvėti burkas.

Kopenhagos universiteto profesorės Margit Warburg vieša paskaita vyks kovo 30 d. 13.40 val. 208 aud. Jonavos g. 66.