Konferencija „Atviras profesinis bendradarbiavimas atvirajam mokymuisi“

(V. Putvinskio g. 23)

Europos nuotolinio ir e. mokymosi tinklas (EDEN), UNESCO Informacinių technologijų taikymo švietime institutas (UNESCO IITE), Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministerija ir Vytauto Didžiojo universitetas organizuoja tarptautinę konferenciją

„Atviras profesinis bendradarbiavimas atvirajam mokymuisi“, kuri vyks š. m. lapkričio 9-10 dienomis

Vytauto Didžiojo universitete, V. Putvinskio g  23 Kaune.

Konferencija siekiama sinergijos tarp nacionalinių, regioninių bei Europinių iniciatyvų ir programų, profesinių asociacijų bei švietimo ir verslo partnerystės skatinimo atvirajam mokymuisi.

Maloniai kviečiame dalyvauti konferencijoje. Preliminari konferencijos programa ir registracija į konferenciją  pateikta konferencijos  svetaineje http://openclassroom.vdu.It.

Konferencijos dalyvius kviečiame registruotis į konferenciją iki 2017 m. spalio 27 d.

Nemokamų vietų konferencijoje skaičius ribotas.

Laukiame Jūsų renginyje!