Pratęsiamas konkursas studijoms pagal Erasmus+ programą 2018-2019 pavasario semestrui

Amount of direction signs with europeans countries names.

Tarptautinių ryšių departamentas skelbia papildomą konkursą studijoms pagal Erasmus+ programą.

Atrankoje gali dalyvauti visi VDU nuolatinių bei ištęstinių studijų studentai, išskyrus pirmo kurso bakalauro studentus. Aktyviai dalyvauti konkurse kviečiame studentus su specialiaisiais poreikiais, kurie turi galimybę gauti papildomą finansavimą.

Norintys dalyvauti konkurse kviečiami užpildyti el. atrankos anketą interneto svetainėje -> Application form for outgoing students / Erasmus+ studies (jungtis su studentas.vdu.lt paskyros duomenimis) iki 2018 m. rugsėjo 30 d. (23:59 val.).

Atrankos rezultatai bus skelbiami 2018 m. spalio 5 d. VDU interneto svetainėje, taip pat kiekvienas atrankoje dalyvavęs studentas bus informuotas el. paštu.

Daugiau informacijos apie Erasmus+ studijas, partnerines užsienio aukštojo mokslo institucijas, atrankos kriterijus, stipendijų dydžius galima rasti čia.